2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم چند روز پیش یه بخشی از پشتش این جوری شده بود البته رفت تو دریا من گفتم به خاطر آب دریاست شاید 

دیروزم با باباش به خاطر میخچه پاش رفت دکتر پوست اما پشتشو نشون نداده بود

شوهرت تب و بدن درد نداره؟ 

من شیعم،حیدر آقامه  
2731

این اصلا برا کبد چرب نیست،کبد چرب که باشه روی فدی ل ت ر  کمر میزنه اونم جون نه دونه های قرمز،این یا گرمی ریخته بیرون یا آلرژیه،آلرژی باشه خوب میشه،برا گرمی هم باید یا خاکشیر بخوره یا مثل اسپند دود بدید زیر کمرش

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
نه اصلااااا یه شبه اینطوری شد یکم گرمی خورد نمیدونم از اینه

اره منم تا ديدم حدس زدم گرمي باشه

ماست و صد قاطي كنه بزاره رو كمرش بمونه ٢٠ مين بعد بشوره

چند روز اينكارو كنه ببينه خوب ميشه؟

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
2740
😁😘باچه

😆😆😆😆🌹🌹🌹😘💖

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706