2737
2734
عنوان

فروش سهام عدالت.کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره

به شما چی یاد دادن؟چقدر بلد شدید

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
نمیدونم بفروشم یا ن؟میخواستم با پولش برا شوهرم گوشی بخرم.گوشیش خراب شده

اگه بزاری بمونه چند وقت دیگه بفروشی بهتره چون صددرصد سهام افزایش پیدا میکنه اگرم پولش نیازته بفروش بره جهنم ضرر😂مال شوهرمو فعلا میفروشم مال خودمو میزارم بمونه چون به هرحال خودش یه نوع پس اندازه میزارمش واسه اینده پسرم🥰

ازاد کردم.من میخوام گوشی بخرم سال دیگ گوشیم گرون میشه دیگ

شدیدا این حرفتو قبول دارم😂هی میگن بزارین بمونه سالای دیگه ارزشش بیشتر میشه .خو چیزای دیگه هم گرون میشه بازم همون حسابه

2740
همه مطالب بورس رو کلا.من راضی ام همین که بهم سیگنال خرید میده بسمه والا

یعنی الن شما تحلیل بلدین؟واسه خودم میخوام اگه با صد تومن کامل یاد میده برم

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
اگه بزاری بمونه چند وقت دیگه بفروشی بهتره چون صددرصد سهام افزایش پیدا میکنه اگرم پولش نیازته بفروش ب ...

ی قرعه کشی دارم شیش تومن میگم اونو بذارم بعدا تو بورس

عضو گروه قرمزم 😊😊😊❤❤❤
نه بدون تکنیکال.اونو که میگه 1تومن هزینه داره.

اها پس ممنون

ببین عزیزم اول میری تو سایت سامانه سهام عدالت وارد سامانه میشی مشخصاتتو میزنی بعد سهامت رو آزاد میکن ...

ایوا رو نصب کردم میگ ک کدملی ارسال نشده چیکار کنم؟

عضو گروه قرمزم 😊😊😊❤❤❤
2706