2737
2739
عنوان

من داشتم ازدواج میکردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 41 پست
شانس دیگه .بعضیا شانس دارن انگار چیز اونا از طلاست

شانس ندارن زبون دارن نمیزارن دیگران بهشون دستور بدن 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تو خودت خواستی با اینجور خانواده متعصبی ازدواج کنی.دیگه نمیبخشم نداره

من نمیدونستم اینجوری خر مذهبن 

خودم هم دختر آزادی نیستم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
2728
عشقم زمین گرده.عمم عروسه خالمه خالم و پسرخالم اونقد به عمم گیر میدادن و جهازشو میکوبیدن تو سرش درحال ...

چطور تونسته زنه پسرخالتو تور کنه؟ چه امتیازی داشته؟؟

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
عشقم زمین گرده.عمم عروسه خالمه خالم و پسرخالم اونقد به عمم گیر میدادن و جهازشو میکوبیدن تو سرش درحال ...

آخی بمیرم واسه دل عمه ات 😔😔😔

نمیدونم چرا من خجالت کشیدم 😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
مگه نامزدی نداشتی شما

نه سنتی ازدواج کردم 

همه چیز یهویی شد 

عقد و عروسی

فقط شنیده بودم بیحجاب خوششون نمیاد 

خب منم بیحجاب نبودم 

نمازو روزه ام هم بجا بود همیشه

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
2740
والا نمیدونم اسمش نیلوفره خیلیم چاقه ولی اخلاقش خوبه باهمه گرم میگیره

خب میگی باخالم اخلاقش خیلی بده که

یعنی بدجنسه عروسه 

چجوری اخلاقش خوبه

بعد مردابخاطر اخلاق خوب باکسی ازدواج نمی کنند

چه مزیتی داره به پسرخالت؟

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
خدانکنه عشقم هرکی یجوره دیگه...عمم یه بار بچشو ول کرده بود فرارکرده بود خونه اون یکی عمم

آخیییی عزیزم خدا جواب دلشو بگیره 😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
خب میگی باخالم اخلاقش خیلی بده که یعنی بدجنسه عروسه  چجوری اخلاقش خوبه بعد مردابخاطر اخلاق خ ...

منظورم اینه که مانتو های چسبون میپوشه.قلیون میکشه.با مردا گرم میگیره دست به سیاه و سفید نمیزنه خالمو حرص میده.علف باید به دهن بزی شیرین بیاد دیگه نمیدونم