2733
2739

بچه داری؟ چندسالتونه؟چندوقته ازدواج کردی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

مگه غیراز صاحب خط... پرینت مکالمه رو به فرد دیگه میدن؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی ببخشید بخدا اعصابم بهم‌ریخته همشون‌همینجورین خیانت‌کارن بخدا هم‌خواهرشوهرم هم برادر شوهرم

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
2728
بچه داری؟ چندسالتونه؟چندوقته ازدواج کردی؟

۳ساله نه بچه ندارم

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

مهریه داری؟

فعلا که باید ی جا بمونی نمیتونی بچرخی تو خیابون که....برو خونه مادرت تا ی تصمبم درست بگیری

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2738

خدا لعنت کنه این مردای یک قروونی بلهوسه بی دین و ایمانو.خدا ازشون نگذره که فقط تن خانومارو میلرزونن.بعد میگن چرا زن انقدر زود شکسته میشه پیر میشه.مرد جا افتاده ترررد

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

😭😭😭😭چیکار‌کنم خیابونم اواره شدم  کجا برم 😭😭عمرن پامو بزارم خونه مامامم چون همسایه ایم با مادرشوهر عفریته

اگه زنجانی بیا خونه من،منم تاشب تنهام

من بیاممممم ؟؟

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2706