2737
2739
عنوان

من نمیدونم باید با زندگیم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 60 پست
عزیزم یه کلاسی باشگاهی چیزی برو با دوستات برو بیرون از مجردیت لذت ببر تعجب میکنم چرا مجردا اینقدر کس ...

الان با این اوضاع کرونا اصلا نمیشه هیچکاری کرد

ولی واقعا مشکلم با ی باشگاه رفتن حل نمیشه

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم متاهلم 

منم متاهلم توو خونه حبس شدم انقدی توو این زندان بودم ک الان درو بار کنن بگن برو بیرون نمیرم اسم بیرون ک میاد حالم بد میشه

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
خیلی سخته عزیزم درکت میکنم ای کاش میشد بغلت کنم گریه کنم😭

همه ازم انتظار دارن هر کاریم کنم ی چیزی باز دارن بهم بگن خیلی خسته شدم دلم میخاد برم ی جا فقط جیغ بزنم

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
2731
الان با این اوضاع کرونا اصلا نمیشه هیچکاری کرد ولی واقعا مشکلم با ی باشگاه رفتن حل نمیشه

تو خونه خودت آهنگ بزار برنامه ورزشی دانلود کن ورزش کن ببین چقدر حالت خوب میشه گلدونای خوشگل بخر خودتو با کار خونه سرگرم کن نمد بخر چیزای تزیینی درست کن بیکار نشین

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
منم متاهلم توو خونه حبس شدم انقدی توو این زندان بودم ک الان درو بار کنن بگن برو بیرون نمیرم اسم بیرو ...

چرا حبس شدی؟

ن من دوس دارم برم ولی هم اینکه خونمون تو اتوبانه تنهایی نمیتونم جایی برم ، کسی هم نیس ک بخاد وقتشو کامل بزاره برام هر روز منو ببره بیرون ، هر کسی پی مشکلات خودشه

تنهایی بهم چیزی نمیچسبه 

همه ازم انتظار دارن هر کاریم کنم ی چیزی باز دارن بهم بگن خیلی خسته شدم دلم میخاد برم ی جا فقط جیغ بز ...

ببین من اینقدر خوبم به خدا خودستایی نمیکنم خیلی خوش اخلاق و مهربونم ولخرجم نیستم همه چیز و مراعات میکنم ولی بازم بدهکارم انگار

منم متاهلم توو خونه حبس شدم انقدی توو این زندان بودم ک الان درو بار کنن بگن برو بیرون نمیرم اسم بیرو ...

الهههی انشالا بچه بیاد وقت نمیکنی سرتو بخارونی گلم من2تا وروجک دارم شیر به شیر خیلی خوووبه 

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2740
تو خونه خودت آهنگ بزار برنامه ورزشی دانلود کن ورزش کن ببین چقدر حالت خوب میشه گلدونای خوشگل بخر خودت ...

همه ی این کارا رو کردم نمد گرفتم دوتا عروسک درست کردم ، کاموا گرفتم لیف بافتم ، ظرف میشورم غذا درست میکنم ، گلدون چندتا خریدم و ...

اصلا فایده نداره حالم خوب نمیشه

منظورت کینه ها هستند؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
همه ی این کارا رو کردم نمد گرفتم دوتا عروسک درست کردم ، کاموا گرفتم لیف بافتم ، ظرف میشورم غذا درست ...

بیشتر بخاطر اینه که تنهایی منم بچه نداشتم حال شمارو داشتم 

تو چرا عزیزم چن سالته شرایطتت چیه

هیچی  با مادر شوهرم یجام

شوهرم تحمل نداره کسی به مادرش چیزی بگه 

در صورتیکه اونا هر طوری میخوان. رفتار میکنن 

الان مادرش باعث شد۱هفته قهر کنیم

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
بیشتر بخاطر اینه که تنهایی منم بچه نداشتم حال شمارو داشتم 

من تو عقدم ، مشکلاتم زیاده خستم کرده 

من تو عقدم ، مشکلاتم زیاده خستم کرده 

وااای انشالا مشکلاتت حل بشه به آرامش برسی

وااای انشالا مشکلاتت حل بشه به آرامش برسی

ان شاءالله ممنونم

2706