2733
2739
برو سایتsamanese. ir ببین مقدار سهامت رو نوشته براساس اون حساب کن

مشخصه سهام هر کس برا کجاست؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشخصه سهام هر کس برا کجاست؟

بله همه اطلاعات رو نوشته گلم

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2731
مگه نباید ۲۳۰۰ برات میریختن؟ 

نه .قبل فروختنم نگاه کردم ۶میلیون ۳۰۰ بود...البته ۲۰۰هزار کمتر ریختن.

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
2738
سهام 500 تومنی سی درصدش 2 میبیون تا 2 میلیون پونصد میشه

بله واسه کسانیکه رو برگه سهامشون نوشته500سودش بیشتره اما واسه کسانیکه مثل من1میلیون نوشته سودش کمتره چون500تومنش رو دولت واسه خودش برداشته

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
فردا بانکا بازن؟؟؟؟؟؟واسه من شماره شناسناممو بانک اشتباه وارد کرده ویرایش نمیشه نمیتونم بفروشم😕

برو کافینت برات از طریق سایت میفروشن یا هم همراه بانک کارتت  رو نصب کن رو گوشیت

برو کافینت برات از طریق سایت میفروشن یا هم همراه بانک کارتت   نصب کن رو گوشیت

برای فروش نمیدونی کدوم سایت باید بریم . میخام از نت سرچ کنم

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍