2737
2739
عنوان

چیکارمیکنیدناهارچی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 77 پست
امضاتو خوندم عشقم چ کاری انجام میدی اینترنتی؟

اینجا نمیشه توضیح داد دوست عزیز اگر مایلید به پی وی من در تلگ رام پیام بدید توضیحات کامل رو عرض میکنم خدمتتون

ZahraKordestani

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ضرفو اشتباه نوشتی بهش میگن ذرف😂😁

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2731

مرغ ماستی اسمشو بلد نیستم 😂منم همه جا بهم ریخته س نه اب داریم نه برق 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
اینجا نمیشه توضیح داد دوست عزیز اگر مایلید به پی وی من در تلگ رام پیام بدید توضیحات کامل رو عرض میکن ...

متاسفانه تلگرام ندارم خلافم نی نی سایته فقط🙄

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
2740
مرغ ماستی اسمشو بلد نیستم 😂منم همه جا بهم ریخته س نه اب داریم نه برق 

خخخخ توکویرزتدگی میکنید😂

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

ما تازه میخواهیم صبحانه بخوریم😅

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706