2733
2739
عنوان

پلینگ صو

| مشاهده متن کامل بحث + 15952 بازدید | 4100 پست
مهسا با شماره مجازی تلگرام و واتس اپ وصل کنم ب نظرت؟؟ 

بدون اجازه شوهرت؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاره میگ معتاد گوشی میشی وصل نکن.. 😑

راس میگ ولا

برنامه ها رو رو گوشیت نصب کنی واتسابو اینارو رو صفحه بیاد ی وقت گوشی دس شوهرت باشه چی

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
راس میگ ولا برنامه ها رو رو گوشیت نصب کنی واتسابو اینارو رو صفحه بیاد ی وقت گوشی دس شوهرت باشه چی

😐😂😂قیافه اون لحظش فقط. 

نهایتش بگه چرا وصل کردیو اینا 

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
2728
راس میگ ولا برنامه ها رو رو گوشیت نصب کنی واتسابو اینارو رو صفحه بیاد ی وقت گوشی دس شوهرت باشه چی

اصن با شماره مجازی چجوریه؟ 

اصن با شماره مجازی چجوریه؟

بجا اینکه شماره خودتو بدی شماره مجازیو میدی وصل میشی

اینا دگ اینجا ادم افسردگی میگیره همش تاپیک خیانت ودرمورد فامیلای شوهر ووووو عصاب گرف

اهوم نمیدونم خودت میدونی خاهر

اونجام همونه اولاش برات تازگی داره ولی بدش چرت میشه

2740
پس ولش

اره من خودم داشتم اینستاو تلو حذفیدم حالا واتساپو گفتم ی وقت ی تماس تصویری عکسی چیزی داشته باشمش

ماعی دخترعمو منم شوهرش نمیزاش فضای مجازی داشته باشه چهار پنج سالی بود ک نمیزاش حالا پارسال واتساپو اینستا شوهرش اجازه داد نصب کرد

شوهر تو هم خوب میشه مردا اینجوری جو گیر هستن الکی جو میدن😐😒

اره من خودم داشتم اینستاو تلو حذفیدم حالا واتساپو گفتم ی وقت ی تماس تصویری عکسی چیزی داشته باشمش ما ...

ن میگم ما بچها ی گروه بسازیم تو وات اونجا باشیم حصله سرید... ن گوز میخوره فامیلاش خیلی بی فرهنگو فوضولن بیشتر دوس ندارم با خط خودم وصل کنم اونان

سلام مه چشه سو  خارمه ته خاری گل پسر خاره  پیلینگ صورت گفتم شاید انجام داده!

سلام عششششق

اره من انجام دادم سه بار

سوال داشتی بپرس جواب میدم

من یه تتلیتی هستم...توضیح نشانه قدرته💪درست دیدی من یه تتلیتی م من عاشق سلطانمم هر چی میخوای بگی بگو واسم مهم نیست و عقاید کور کورانه تو واسه خودت نگهدار...تتلو ادبو بهم یاد داده اینکه به کسی که لِوِلِش ازم بالاتره کمتر از شما بهش نگم...تتلو حسودی نکردنو یادم داد اینکه هستن آدمایی میتونن ازت موفق تر باشن و تو باید بهشون برسی... تتلو به من یاد داد پلی باشم واس پیشرفت بقیه انقد تنگ نظر نباشم😉تتلو به من یاد داد وِگَن بودنو...تتلو یین یانگ بهم یاد داد...تتلو کارما بهم یاد داد...تتلو طبیعت بهم یاد داد...تتلو چیزایی بهم یاد داد که من هیچ جا و از هیچکس یاد نگرفتم حتی بابام😉دنبال کسی باش که روحتو نوازش کنه کسی که جسمتو نوازش کنه فقط واس استفاده میخادتت...همین یکیم میفهمیدی الان وضع این نبود✌✌✌#سخن_سلطان
ن میگم ما بچها ی گروه بسازیم تو وات اونجا باشیم حصله سرید... ن گوز میخوره فامیلاش خیلی بی فرهنگو فوض ...

من واتس ندارم😭

من یه تتلیتی هستم...توضیح نشانه قدرته💪درست دیدی من یه تتلیتی م من عاشق سلطانمم هر چی میخوای بگی بگو واسم مهم نیست و عقاید کور کورانه تو واسه خودت نگهدار...تتلو ادبو بهم یاد داده اینکه به کسی که لِوِلِش ازم بالاتره کمتر از شما بهش نگم...تتلو حسودی نکردنو یادم داد اینکه هستن آدمایی میتونن ازت موفق تر باشن و تو باید بهشون برسی... تتلو به من یاد داد پلی باشم واس پیشرفت بقیه انقد تنگ نظر نباشم😉تتلو به من یاد داد وِگَن بودنو...تتلو یین یانگ بهم یاد داد...تتلو کارما بهم یاد داد...تتلو طبیعت بهم یاد داد...تتلو چیزایی بهم یاد داد که من هیچ جا و از هیچکس یاد نگرفتم حتی بابام😉دنبال کسی باش که روحتو نوازش کنه کسی که جسمتو نوازش کنه فقط واس استفاده میخادتت...همین یکیم میفهمیدی الان وضع این نبود✌✌✌#سخن_سلطان

چطورین عشقولیاااا؟؟؟

دلم واستون انقد تنگید😁

2706