2752
2734
عنوان

تو رو خدا بگین کسی با دیپلم انسانی کنکور تجربی داده

| مشاهده متن کامل بحث + 6208 بازدید | 23 پست
اونجا محدودیت سنی زیر 30نمیذارن کسی بوده با مدرک جهاد شاغل شه 

اصلا هم سن مطرح نیست دختر عموی من میرفت تابستون پارسال برای تزریقات و پانسمان میگفت خانمای ۴۰ ساله ۴۵ ساله میان حتی میگفت چن نفریشون مطلقه هستن هی غیبت میکنن تو کلاس مام میخندیم😅

اونجا محدودیت سنی زیر 30نمیذارن کسی بوده با مدرک جهاد شاغل شه 

بعدشم من خودم دکتر داروساز هستم داروخانه کار میکنم مسئول فنی هستم بقیه که کار میکنن همشون با همچین مدرکی هستن من چون پزشک داروسازم مسئول فنی هستم ولی نسخه پیچ ها همشون با مدرک جهاد کار میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدشم من خودم دکتر داروساز هستم داروخانه کار میکنم مسئول فنی هستم بقیه که کار میکنن همشون با همچین م ...

مرسی از راهنمایی ات خیلی خوب بود پیگیرش میشم حتما

چون واقعا هدفم فقط اشتغاله امسال برا ارشد مدیریت شرکت کردم اما انگیزه ای ندارم چون میدونم با ارشد هم کار نیس و اونوقت با مدرک فوق و بیکاری بیشتر اذیت میشم همین جهاد رو میرم بنظرت کدوم رشته اش بهتره

بعدشم من خودم دکتر داروساز هستم داروخانه کار میکنم مسئول فنی هستم بقیه که کار میکنن همشون با همچین م ...

مرسی از پیشنهادت خیلی خوب بود همینو پیگیر میشم چون هدفم از درس شاغل شدنه امسال کنکور ارشد مدیریت شرکت کردم اما انگیزه ای براش ندارم چون اخرش هم همینه سرخوردگیش بیشتره برام 

2731
مرسی از راهنمایی ات خیلی خوب بود پیگیرش میشم حتما چون واقعا هدفم فقط اشتغاله امسال برا ارشد مدیریت ...

بنظرم رشته های پیرا پزشکی بهتره همون کمک دندانپزشک نمیدونم نسخه پیچی انشاالله موفق باشی عزیزم 

من .دو سال  هر دوسال هم پرستاری آوردم .شدنیشو میشه .اما با تلاش خیلی زیاد چون با کتابا آشنا نی ...

ببخشید ثبت نام هم کردین دانشگاه؟یعنی می خوام بدونم از نظر دانشگاه مشکلی نداره که دیپلمه های انسانی رو ثبت نام کنه؟

من .دو سال  هر دوسال هم پرستاری آوردم .شدنیشو میشه .اما با تلاش خیلی زیاد چون با کتابا آشنا نی ...

سلام عزیزم.من‌هم شرایط شما رو دارم.تو این زمینه ازتون چند تا سوال داشتم میشه درخواست دوستیمو قبول کنید