2733
2739

خودم لیسانس مدیریت دارم تازه سنم هم 31هس خیلی درس خون بودم اما الان بیکارم خیلی احساس پوچی و افسردگی میکنم حرفهای اطرافیانم هم بدتر ناراحتم میکنه بنظرتون یه سال برا کنکور تجربی بخونم احتمالش هس قبول شم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من .دو سال 

هر دوسال هم پرستاری آوردم .شدنیشو میشه .اما با تلاش خیلی زیاد چون با کتابا آشنا نیستین

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2738
[QUOTE=139579957]مجردی گلم؟[/QUO اره کل وقتم آزاده برا خوندن

بجای اینکه کنکور بدی تازه قبول بشی یا نشی گیریم قبول شدی رفتی دانشگاه ۴ سال عمرت هدر میشه بعدشم با لیسانس الان کاری پیدا نمیشه باید تا فوق بخونی ببخشیدا خواهر رک میگم سنت میرسه به حول و حوش ۴۰ و استخدام هم نمیشی چون رده سنی استخدام اصولا تا ۳۳ هست

بجای همه ی این کارا تو نت بزن ببین شهرتون جهاد دانشگاهی داره یا نه جهاد دانشگاهی کلی رشته داره ثبت نام کن کلاس هاشو برو امتحان بده مدرک بگیر برو سر کار حدودن ۵ ۶ ماه طول میکشه کلی هم تنوع رشته داره نمیدانم تزریقات و پانسمان کمک دندان پزشک کار در داروخانه زبان انگلیسی رشته های مهندسی و...... این برات بهتر از کنکور هست زود هم شاغل میشی

شما دیپلمتون انسانی بود  پرستاری که خوبه

بله دیپلم انسانی .پرستاری عالیه من شرایط رفتنشو نداشتم اون دوسال .درگیر سرطان مادرم بودیم و کسی دیگه ای رو جز من نداشت که مراقبش باشه .دونفری زندگی میکردیم .بعداز اون دوسال هم حوصله درس خوندن نداشتم دیگه .ازدواج کردم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

حالامن به فکری دارم .برای درس هیچوقت دیرنیست امادرس خوندن الان دیگه کلافه میکنه پول خرج کردن داره اماپولسازنیست .اون هزینه ی کجکوروکتاب ودانشگاه روبرویه آموزشگاه مراقبت زیبایی وتخصص بگیرتوهرضمینه ای که دوست داری حالایاناخن بامیکاپ یاهرچی میخوای کمه کمش بعدکه مدرک گرفتی میری شریک میشی توی آرایشگاه های معروف اینجوری هم روحیه ت عوض میشه هم درامدداری هم کلی خوش میگذره.

[QUOTE=139580227]بجای اینکه کنکور بدی تازه قبول بشی یا نشی گیریم قبول شدی رفتی دانشگاه ۴ سال عمرت هد ...

اره بابا کلی تنوع رشته داره مدرک معتبر میدن بهت میتونی زود یه جایی شاغل شی کنکور برات به صلاح نیست ببخشیدا من برای خودت میگم عزیزم الکی وقتتو هدر نکن کدوم شهری؟

اره بابا کلی تنوع رشته داره مدرک معتبر میدن بهت میتونی زود یه جایی شاغل شی کنکور برات به صلاح نیست ب ...

اونجا محدودیت سنی زیر 30نمیذارن کسی بوده با مدرک جهاد شاغل شه 

2706