2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاغل باشی ک راحتی بالاخره خانوادتن باید بپذیرنت حتی شده یا مدت کوتاه تا خودتو از اب و گل در بیاری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بعضی از پدر مادرا انگار نه انگار خودشون دنیا اوردن بچه رو  تا وقتی حایی نداری سخت میشه برات مه ...

وا پدر و مادر تا کی باید تاوان اشتباه بچه هاشونو بدن؟؟؟ چقدر شما از‌این بندگان خدا متوقع‌اید!!!

我能打🦋🌱
2738

خواهر دوستم تهرانه ما شهرستانیم طلاق گرفته نمیخواد دوباره ازدواج کنه اصرار خانواده به اومدن اینجا هم فایده نداره داره تنها زندگی میکنه 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
وا پدر و مادر تا کی باید تاوان اشتباه بچه هاشونو بدن؟؟؟ چقدر شما از‌این بندگان خدا متوقع‌اید!!!

دوست عزیز همه جا وقتی بچه ها بزرگ میشن باید مستقل از هر لحاظ مال تا... ولی خب چون تو ایران یکم عجیبه این جیزا و کارای درست حسابی برا همه نیس پدر مادر باید کمک کنن 

بعدشم به ایشون فقط یه اتاق بدن خودش میره کار میکنه دیگه فعلا که درگیر کارای طلاقش خب وقتی بچه به دنیا میارن باید فکر ایندشم باشن دیگه مخصوصا این برا بچه های این دوره چون سخت شده زندگی خب اگه از پسش برنمیان نیارن کلا 

کاربری دست دونفر

حرف سر تاوان اشتباه دادن نیست،حرف سر اینه که توی یه شرایط سختی که ممکنه واقعا دختره در به وجود اومدنش دخیل نبوده باشه،حداقل خانواده از نظر عاطفی حمایت و فقط اینکه یه جای خواب امن داشته باشه تا بتونه بره سر کار و روی پای خودش بایسته

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
مادر من الان نباید به من پناه بده ایا؟

به خودش مربوطه‌ که چیکار کنه‌،، آدم باید یاد بگیره تو زندگی از هیچ‌کس از هیچ‌کس حتی مادر و پدرش هم انتظار نداشته باشه! یاد نگیری، دنیا خودش یادت میده،!

我能打🦋🌱
2706