2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوس داری شکمت کوچک بشه و مشکلات معده  نیز بر طرف  بشه یه راهی رو بهت بگم

خب بگو

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2731

من بالاتنه چاق ،معده وشکم بزرگ ،پاهام لاغر،چاره ای داره؟خیلی ازبدنم متنفرم 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2738
خوردنت خوبه یا نه

غذام معمولیه ،چربی دوست ندارم ،عاشق شیرینیجاتم ،ولی عصبی بشم مزه واندازه نمیفهمم مثل وحشیاهمه چی میخورم درحدترکیدن ،همزمان باگریه،فشارخونم بالاست قرص میخورم

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
الان  گفتم که گیاه خواری راه درمانه

ممنونم ،حق باشماست ،خیلی روش غذاخوردنم بده ،سعی میکنم توصیه مفیدتونوانجام بدم ،بیشتراهل غذاهای نونی هستم برنج موردعلاقه ام نیست چندان

چند سالته که از حالا داری قرص فشار میخوری 

34سالمه بخاطرسیگارزیادی که میکشم واعتیادب مسکن آسیفن،زندگی بشدت پرازرنجی داشتم وهنوزم دارم