2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شستت تو چشم یاره؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
میگه تو انتخواب کن من میرم شناسنامه میگیرم دیگه

حتما برای شناسنامه گرفتن باهاش برو

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
2731
من نظرمو میگم محمد قشنگ تر از امیرحسامه..ولی اگه دوست دارید میتونید امیرمحمد یا محمدحسام بزارید که د ...

من میگم اگه محمد حسام هم خوبه من میگم محمد خالی بزاری همه میگن ممد

اینا که خوبم  ما ساعت ۶ صبح سر اینکه سقط دعوا میکردیم

اخ اخ دیشب به من میگفت ساعت ۵ صبح 

خب هرکی عاشق یکی میشه

میگه تو چرا قبل من عاشق یکی دیگه شدی

اصلا اینجوری نیستا 

اما سر صبح  کرمش میگیره

اینا که خوبم  ما ساعت ۶ صبح سر اینکه سقط دعوا میکردیم

نمدونم والله من توکارخودم موندم چرا تااین وقت شب بیدارم نگو دوستان دارن سر اسم دعوامیکنن،پس چرا شوهروپسرمن الان بیدارنیستن باهام دعواکنن یکی بزنن تو گوشم بگن برو بخواب داری از خواب می‌میری ؛)

2740
من میگم اگه محمد حسام هم خوبه من میگم محمد خالی بزاری همه میگن ممد

عزیزم از روز اول جلوی بقیه صداش کنید محمد هرکسم گفت جدی برخورد کنید دیگه کسی نمیگه بهش ممد وقتی هم بچتون فهمیده شد بهش یاد بدید هرکی هرچی بجز محمد بهش گفت جواب نده تا صداش کنند محمد بعد بگه بله البته اگه قرار بر گذاشتن محمد شد

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
نمدونم والله من توکارخودم موندم چرا تااین وقت شب بیدارم نگو دوستان دارن سر اسم دعوامیکنن،پس چرا شوهر ...

🤣🤣🤣🤣🤣

خواب بود پاشده میگه من اسمشو محمد میذارم تو که شناسنامه نمیگیری

2706