2777
2789
عنوان

یه سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولله ناموسا سایید مارو 😒😐😂

وای ترکیدم از خنده😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

نه این دلیلش اینه که یه هورمونی حالا اسمش یادم نیست بیشتر آزاد میشه و باعث(دیسمنوره) پریودی دردناک میشه 

مسکن بخور اگه دردش شدیده، مثلا مفنامیک خوبه 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
وای ترکیدم از خنده😂

😂😂😂 بخدا از سرشب تا حالا میگه صلوات بفرستین برام هر تاپیکی هم رفتم نزدیک ۶۰۰تا صلوات فرستادم براش دیگه منم آدمم خسته شدم هی یکم آب میخورم هی ده تا صلوات میفرستم براش خو بگو کافر ماهم انسانیم خسته میشیم 😒😐

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜
😂😂😂 بخدا از سرشب تا حالا میگه صلوات بفرستین برام هر تاپیکی هم رفتم نزدیک ۶۰۰تا صلوات فرستادم براش ...

وای الان ی تاپیکه ی نفر پست اول نوش برا اون یاو صلوات بفرسین 😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
واااای نه دیگه خسته شدم امشب    😂😂😂😂

وای چقدر خندیدم 😂نمیدونم چطوری ب ذهنش رسید 😂

2801