2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرعمم جن گیر بوده عمم میگه یه بار رفته بود جن گیری خونه یکی که بچش هفت سالش بود برعکس چیزایی که فکرمیکنید پسره همه وجودشو باناخوناش زخمی کرده بود و به طرز بدی هم صداازخودش درمیورده واینا کلا جوری که همه میگفتن جن وتمام بعدشوهرعمم رفته دعا نوشته که بچه خوب بشه وقتی برگشته خونه خیلی خسته شده بود ومیگیره میخوابه بعد به عمم گفته که برانماز بیدارم کن و عمم میگه هرکاری کردم بیدارنشد که نشد تاصبح که پاشده نون درست کنه دید شوهرش تو جاش نشسته و صدای خش خش میاد گفته چیشده چرابیداری شوهرش کع برگشته دیده نصف صورتش کبود شده و یه چشمش کاملا نابینا شده و دهنش کج شده و ترسیده اومده مردمو خبرکرده ولی چون کسی بلدنبوده وسردرنمیورده نتونستن کمکش کنن و شوهرعمم یه هفته بعد باکلی کبودی روبدنش و جای زخم فوت میکنه 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2728
شوهرعمم جن گیر بوده عمم میگه یه بار رفته بود جن گیری خونه یکی که بچش هفت سالش بود برعکس چیزایی که فک ...

😐برگام

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
😐برگام

عمم خیلی چیزا گفت ها ولی این چون همه شاهد بودن واینا براهمون گفتم چون واقعی بود

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

یبار یه گربه داشتیم توحیاط تا غذا میخوردیم میومد جلو پنجره..همیشه بهش غذا میداد مامانم .....وقتی مامانم حامله بود خیلی حالش بد بود یه شب سفره انداختیم این گربه هی اومد پشت پنجره و غذا دادیم باز اومد چنگ میزد ب شیشه..مامانمم پاشد با دمپایی زد بهش..شب مامانم خواب دیده بود یه پیرزنه نشسته تو ایوون بهش گفته ما چند وقته اینجاییم باهامون خوب بودی اگر دلت مهربون نبود بخاطر کار امشبت زندگیتو مثل فلانی (یکی از اقواممون ک قبلا تو اون خونه بودن)برات سیاه میکردیم...امشب از اینجا میریم ـ.

اون خواب همانا و گم شدن گربه همانا😑😑

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2740
یبار یه گربه داشتیم توحیاط تا غذا میخوردیم میومد جلو پنجره..همیشه بهش غذا میداد مامانم .....وقتی مام ...

ما هم ی خونه داشتیم جن داشت بعد از قضا خیای هم گربه داشتیم ک ی مقدار غیر عادی بودم زیادی پرو بودن تو خواب هم باهامون حرف میزدن

انسانم آرزوست