2733
2739
میشه باهاش باردار شد؟ و اینک برم دکتر اعصاب ممکنه خوب بشه؟  شما هروز درد دارید؟

بله ميشه باردار شد عزيزم. ولي زيرنظر دكتر. درمان نداره كلا گلم. خودم ندارم يكي از اعضاي خانواده م داره. مشكل شما كدوم نوعشه؟ كوليت اولسر؟

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
بله ميشه باردار شد عزيزم. ولي زيرنظر دكتر. درمان نداره كلا گلم. خودم ندارم يكي از اعضاي خانواده م دا ...

نمیدونم دکتر بهم گفت معدت بشدت اسیدی و سندروم روده تحریک پذیر داری

تیکر تولدمه😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الآن چندوقته دارید؟ دکتر اعصاب رفتید؟ 

من الان حدود 22 ساله این بیماری رو دارم.  دو تا بچه دارم. یعنی رو بارداری تاثیر نداره. دکتر اعصاب نرفتم. ولی هر جا پیش گوارش رفتم گفتن درمان نداره. فقط رعایت کن. فقققط استرس. استرس باعث عودش میشه. خوبیش اینه که همیشه نیست تو یه روزهایی تو سال عود میکنه . بقیه وقتا خاموشه. نگران نباشین. من دیگه کاملا بهش عادت کردم. اصلا زندگی رو فلج نمیکنه. سخت هست ولی نه زیاد . من با این مرض دو تا بچه اوردم. شاغل هستم و کلا رو زندگیم اثر چندانی نداشته. 

2731
من الان حدود 22 ساله این بیماری رو دارم.  دو تا بچه دارم. یعنی رو بارداری تاثیر نداره. دکتر اعص ...

وای خدا خیرتون بده بخدا انقدر گریه کردم یکی گف این مریضی پیرت میکنه و اصلا درمان هم نداره 

فقط معذرت میخوام شما میرید مسافرت اذیتتون نمیکنه؟ مثلا هعی نیاز ب دستشویی داشته باشید؟ نمیدونم چون من اولای مریضیمه اینطوریم هرغذایی ک بخورم نیم ساعت بعدش دل درد میگیرم و نیاز ب دستشویی دارم این خیلی ناراحتم میکنه چون من هنوز مجردم میترسم درآینده بخاطر همین موضوع به مشکل بخورم

تیکر تولدمه😅

نه...اونجوری نیس که بخای گریه کنی و غصه بخوری. من سفر که میرم یبوست میشم متاسفانه. بعد که میام خونه کلی اب میخورم و خوب میشم. وقتی استرسم خیییییلی زیاد میشه مکرر باید برم دسشویی. شاید تو این 22 سال 2 بار اینجوری شدم. من قرص کلیدینیوم سی خیلی برام خوبه. یه بسته میگیرم یه سال میرم. یعنی هر بار عود کنه یه دونه بخورم خوب میشم. مخصوصا وقتایی که معدم نفخ میکنه این قرصه عالیه. یا وقتی اسید معدم زیاد میشه. برامن که معجزه میکنه.  

2740
وای خدا خیرتون بده بخدا انقدر گریه کردم یکی گف این مریضی پیرت میکنه و اصلا درمان هم نداره  فقط ...

سلام منم سندروم دارم

ولی جالبه وقتی سفر مهمونی هستم اصلا اس ه ا ل نمیشم

فکر‌کنم به خاطر اینه مه حالم خوبه و‌خوشحالم اعصابم هم آرومه

چیزایی که برای من بده

و نمیخورم

هندونه

پرتقال

ماهی

پاستا