2733
2734
عنوان

امروز دختر قشنگم اسمونی شد 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4097 بازدید | 128 پست
نارسایی شدید قلب و ریه 

اخی عزیزم 

خدا بهت صبر بده 😔😔🙏🙏

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش دروغ باشه تایپیک تون و یه آدم روانی باشی که فقط نی خواد تایپیکش پر بازدید بشه چون اینجا خانمهای زیادی مثل من بچه سقط کردن و این تایپیک ها دوباره زخم های کهنه اشون باز میکنه اما اگه حقیقت باشه تنها می تونم بگم این مصیبت رک منم درک کردم خدا بهت آرامش بده 

با خط کل اعضای خانواده و فامیل عضو شدم یا قطع دست رسی  شدم یا پس ورد یادم رفت یا کلا تصمیم گرفتم دیگه نی نی سایت نیام دوباره بعد مدتی دلم تنگ شد با اکانت جدید برگشتم یا یه بار هم خطر لو رفتن بود چون تایپیک های جنجالی زده بودم از ... حالا بماند خلاصه خواستم بگم اینجا حق آب و گل دارم از سال ۹۰ که دوقلو هام دنیا اومدن منم اینجا هستم     
شما همونی که تو 27 هفته زایمان کردی؟ 

۲۹ هفته کیسه ابم پاره شد 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
2731
کاش دروغ باشه تایپیک تون و یه آدم روانی باشی که فقط نی خواد تایپیکش پر بازدید بشه چون اینجا خانمهای ...

میتونی تاپیکای قبلم بخونی تا باور کنی 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
2740
نارسایی شدید قلب و ریه 

برادر کوچکی من داشتم نزدیک11سال پیش موقع تولد قلبش مشکل داشت تا8ماه هم تو بیمارستان زنده بود اخرش فوت شد اونقدر زمان مریضی و درد کشیدن هاش داغون شدیم که هنوزم یادم نرفته

اسمش میخواستم بزارم ایه اما انگار نشد بچم همش غریب بود تو بیمارستان دو هفته بستری بود عکسشم دارم تو کفن پیچیده 

میتونی تاپیکای قبلم بخونی تا باور کنی 

خواهرگلم بهت تسلیت میگم.انشالابزودی زود ی فرشته سالم دیگ تودامنت بزاره نازم❤❤

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
اسمش میخواستم بزارم ایه اما انگار نشد بچم همش غریب بود تو بیمارستان دو هفته بستری بود عکسشم دارم تو ...

بزاراگ دوسداری

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤