2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من عالیم

چیکار کنم حالا؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

اره،درباره بعضی تایپیکا با هم حرف میزنیم

9/9/99 بهترین اتفاق زندگی من خواهد افتاد...خدایا کمکم کن،وزن اولیه 72،وزن الان64،هدف بعدی 59،هدف نهایی 57،من میتونم ،باااید بتونم...
گفتی خوبی منم گفتم عالی نگفتم کاری کنا

اومدم یه چیزی بگم بهت ...

یه نگاهی کردم به تاپیک هات منصرف شدم

برو خدا روزیت را جای دیگه حواله کنه

پیگیر بحث با مردم نباش

یکی کامنت میزنه نیا بجنگ و دعوا کن

کامنت بعدیت را نمیخونم .میتونی زحمت بکشی تا صبح تایپ کنی ولی حال دلت همچنان خوب نمیشه.جای دیگه بالا بیار 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
اومدم یه چیزی بگم بهت ... یه نگاهی کردم به تاپیک هات منصرف شدم برو خدا روزیت را جای دیگه حواله کنه ...

تاپیک هام چشه مثلا 

من سر جنگ نداشتم باکسی واقعا خاله زنکی هست یه اقا بشینه تخمه بخوره و  تاپیک  خانم ها بخونه🤣

دوس داشتم اینجا بالا بیارم  حال حوصله تاپیک زدن بایکی مثل تو ندارم

دلم نی نی میخاد😔💜