2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چجوری اومد حسودای پلاستیکیییییییییییییییییییییییی    

مینا جون ب پای نی نی یارافتاده انگار تابرش گردوندن 

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
2728

سلام رفقا⁦❤️⁩

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
سلام نفله😍😂

سلام تفاله😍😂😑تا تو باشی مودب باشی با بانو کژال😂😂😂خوبی؟

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
2738
میگم ی وقت کم میاریا😂 خوبم اجی  خودت خوبی

من الان خوابم میاد والی کم نمیارم 😑حداقل قبلاً ک تو تل شاخ بودم کم نمی‌آوردم 😑😂😂😂

شکر ک خوبی خواهری مرسی مویوم ۵۰/۵۰

دخترا یه سوال. 

من خیلی وقت بود پنکک استفاده نکرده بودم بعد دیروز اتفاقی دیدم تو کشوم که هست بعد وسطش خالی شده دورش هست و اینکه سفت شده و اصلا با براش نمیشه زد چیکارش کنم؟ 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
من الان خوابم میاد والی کم نمیارم 😑حداقل قبلاً ک تو تل شاخ بودم کم نمی‌آوردم 😑😂😂😂 شکر ک خوبی خ ...

بابا گوزن😂😂😂😂

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
دخترا یه سوال.  من خیلی وقت بود پنکک استفاده نکرده بودم بعد دیروز اتفاقی دیدم تو کشوم که هست ب ...

یکی دیگه میخری☺

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
بابا گوزن😂😂😂😂

بی ابد😐حالتو میگیرمااا

2706