2733
2734
خخخخخ...اسم مرد نیار..یهو دیدی نی نی یار به عنوان اسم عیر مجاز لغومون کرد😂😂😂😂

راس میگیا شانس نداریم که😂😂😂

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
ایول💃💃💃 چرا خبرم نکردی میومدم شیرینی میدادم😉😃😃

تو من باهات خصوصی کار دارم شیطون...یه حدسایی میزنم  

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نصف شبی چ کنم😢

ماست وپونه هم خوبه اگه تو خونه داری

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2728
من بت پیام دادمااااا

سلام عشق جاااان😘😘😘کجا تو تل🤗🤗🤗

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
راس میگیا شانس نداریم که😂😂😂

همین..لب جوب بریم خشک میشه😢😢😢😂😂😂بلند بگو العفو😂😂😂

خو میگفتی بهم ارتش گوگوریو میومد😂😂😂

😁😁😁😁😁ایشالا از دفعه بعد حتما

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2738
سلام عشق جاااان😘😘😘کجا تو تل🤗🤗🤗

😍😍😍

اینجا تو خصوصیییی

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
سلام مینا جونم تگدونم خرابه لامصب 😂 اومدم فدااااااااا⁦♥️⁩😍

اره نشدی

خوبی نفله😀😀😀😂

خوشومدی عزیزم😍

خدانکنه عزیزمی 😘😘😘

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
ماست وپونه هم خوبه اگه تو خونه داری

مرسی عزیزم

از پونه متنفرمممم

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

منم اومدم 😚😚😚

خودت♡ اومدی صداتو قربون:))) دِی دُخت^^ داروساز اینده مملکتمون هستم>_< عاشق کتاب زیست و گل و گیاه و غذا و لباس و عشقم هستم:)) در انتظار چاق شدن^_^ اگر دیوانگی کردم دلم خواست^^
2706