2733
2734
عنوان

یکی بیاد دلداریم بده(بعد زایمان )

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 62 پست

با این حرفاتون از بچه دار شدن منصرف شدم😓

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
سلام عزیزم مبارک .مگ تو بچه اوردی اینجوری بشی البته حق داری ولی یا علی بگو بشین برنامه ریزی کن بچت ک ...

بعضی از بچه ها خیلی بدن

بخدا واسه بچه اولم ب من این حرفارو میزدن اما بچه ی من اصلا نمیخوابیدتا 10 ماه شاید باورت نشه مدام درحال گریه بود میبردم دکتر میگفتن چیزیش نیس هی قطره کولیک میدادن میدادم بهش فایده نداش نه شب میخوابید نه روز فقط گریه گریه 

افسردگی شدید گرفته بودم بعضی وقتا دلم میخواس خودکشی کنم انقد بچه ی بدی بود الانم نزدیک 3سالشه یه نوزاد دیگه دارم بازم بزرگه بیشتر اذیتم میکنه نمیدونم کی قراره ارومشه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عقد بودم باردار شدم

عزيزم بعد زايمان چون هورمونا تغيير ميكنه ادم همش حس بد داره من فكر ميكردم زندگيمو باختم همش فكراي منفي، خيلي بده ولي الان كه نگاه ميكنم ميخندم، ولي تجربه دار شدم واسه زايمان بعديم

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
2728
شوهرت کمکت نمیده ؟اخلاقش چطوره

طفلی نبود اصلا ساعت 8صبح تا1شب سرکار بود وقتیم میومد انقد خسته بود نمیشد ازش انتظار داشت اگرم میخواس کمک کنه بچم یه ثانیه هم بغلش وانمیستاد

کلا خیلی بد گذشت دلم نمیخواد بهش حتی فکرکنم

اخلاقش خداروشکر خیلی راضی ام

طفلی نبود اصلا ساعت 8صبح تا1شب سرکار بود وقتیم میومد انقد خسته بود نمیشد ازش انتظار داشت اگرم میخواس ...

خب حداروشکر مادر بودن همین فقط خودت میتونی حالتو خوب کنی حتی با اینک بچت اذیت میکن از مادربودنت لذت ببر مدیریت کن 

خب حداروشکر مادر بودن همین فقط خودت میتونی حالتو خوب کنی حتی با اینک بچت اذیت میکن از مادربودنت لذت ...

اره دیگه خودمو وفق دادم

2738

منم مثل شما بودم.الان دو ماه و نیم شده.هنوزم همونجوره.زایمانم طبیعی با زجر خیلی زیاد و طولانی.خودم بخیه هام عفونت کرد.دو ماه هست درگیر ماستیت یا همون عفونت سینه شدم.با زخم سینه به بچه شیر میدم.شیرم به خاطر عفونت کمه.کمکی میدم.بچه کولیک داره.همش باید راهش ببرم.بچه زردی داشت.هر چی بگی تجربه کردم‌من.اصلا داغونم.خودم یه شهرم خانواده خودم و همسرم یه شهر دیگه.هیچکس نیست یه ساعت بچه رو نگه داره من برم دکتر.موقع زایمانم همسرم نبود.دست تنها با درد زایمان از اینور به اونور میرفتم پرونده باز میکردم مدارک میدادم وسایل میخریدم.خنده داریش به اینه که به خاطر کرونا هیچکس بچه رو ندیده.حتی یه شاخه گل هم از هیچکس نگرفتم.چون تو بحبوحه کرونا بود و درست یه هفته قبلش بود.اینجور بگم حتی یه جعبه شیرینی.اونموقع همه از شیرینی خریدن هم میترسیدن

الهی واقعا سخته بچه من دل درد داره هر کار بگی کردیم 😭باورت میشه یه شب سه بار بریم دکتر

چندماهشه ؟ بچه منم تا سه ماهگی کولیک شدید داشت .دکترم گفت یه پتو مسافرتی بردار بچه رو بزار وسطش دو طرف پتو رو خودت و همسرت بگیر و تاب بده .هر وقت اینکار میکردیم گریه اش آروم میشد .از سه ماهگی به بعد هم خوب خوب شد

پناه میبرم به خدای صبح روشن از شر آنچه آفریده سوره فلق
منم مثل شما بودم.الان دو ماه و نیم شده.هنوزم همونجوره.زایمانم طبیعی با زجر خیلی زیاد و طولانی.خودم ب ...

خدا پشت و پناه خودت و بچت باشه .وقتی کسی رو نداری خدا تنهات نمیزاره.

پناه میبرم به خدای صبح روشن از شر آنچه آفریده سوره فلق
2706