2733
2734

دیروز پسرمو که چهارسالشه بردم پیش اپتومتریست گفتش چشاش استیگماته مخصوصا چپ که خیلی نمرش بالاتره باید دائما عیتک بزته منم همونجا زدم زیر گریه حتی نپرسیدم نمرش چنده. از دیروز خیلی ناراحتم فقط دارم گریه میکنم فکر اینکه کسی بچمو مسخره کنه دیوونم میکنه. ترو خدا بگین استیگمات چجوریه خیلی اذیت میشین. همش میگم مامانش بمیره که بچم چشاش اینجوری شده. براش عینک سفارش دادیم حالا میخوام پیش متخصص هم ببرم. کسی با عینک بهتر شده استیگماتش. دکترکه گفت استیگمات پسرم ارثیه و درمانش نمیشه فقط ثابت میمونه ولی من و باباش نداریم. بخداااا از دیروز  دارم از غصه میمیرم 😭😭😭😭

چشمشاش انحراف داره ؟؟؟؟ 

کدوم شهری؟؟؟؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شماره چشمشو نگفت؟؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2740

عزیزم یجوری میگی انگار فلجه😐منم چشمام آستیگماته ... تاری دیده ی مقدار ... از شش سالگی تا ده سالگی مداوم عینک زدم تا شماره چشمم ثابت بشه و ثابت بمونه ... بعدم دیگه عینک نزدم😊الان اوکیم هیچ مشکلی ندارم

استیگمات تنبلی چشمه یا انحراف؟؟

مگه دوره تیرکمون سنگیه مسخره کنن.هر بیشعوری مسخره کرد با پشت دست بزن تو دهنت خون بالا بیاره.استیکمات تنبلیه چشمه فقط باید مواظبش باشی همیشه عینک بزنه از سهل انگاری کنی نمره چشمش خیلی بیشتر میشه باید نمره چشمش ثابت بشه بعد میتونه عمل کنه که بالای هیجده ساله

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

عزیزم این بیماری نیس که از شما به ارث برسه . قرنیه‌اش ناهمواری داره . و اشیا رو با یه هاله کنارش میبینه . مثلا یه سایه کنار حروف میبینه که توی فواصل دور ناخوانا میشن . من اینجوریم عینکم گاهی میزنم گاهی هم نه اصلا لازم ندارم