2733
2734
منم نمی خوام بگم مامانم اینا باهام بیان ، مایه دردسرشون میشه

اما بعد زایمان به یکی احتیاج هست ، اینو نمی شه انکار کرد . ما هممون خدا رو داریم که بالاترین بالاهاست

پس به خدا و مهربونیاش فکر کن قطعا خودش کمکت می کنه عزیزم
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس بیشتر دلتنگیه ، نی نی کوچولو خشگلتم مزید بر علت شده !
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2731
منم خیلی دلم میخواد بعد از زایمان تنها باشم با شوهرم ولی مامانم و مادر شوهرم چسبیدن بهم مامانم میخواد منو با خودش ببره خونشون ولی من اصلا دلم نمیخواد.
بابک زندگیمه.خدایا سپاسگزارم که به من زندگی دوباره دادی.
من که عمراً خونه کسی برم ، ادم خونه خودش راحتره به مامانت بگو بیاد پیشت ستار جان
میدونم چقدر دلت میخواد تو این دوران و موقع زایمان خونواده پیشت باشن و چقدر احساس تنهایی میکنی.ولی با غصه خوردن چیزی درست نمیشه .. سعی کن بپذیری و باهاش کنار بیای.خدا رو شکر که خواهر داری و مادرتم در قید حیاته و فقط غصه دوریشونو میخوری... خیلی ها هستن مادرشون مرده خواهرم ندارن فکرشو بکن هیشکیو ندارن پیششون باشه
عروس داییه منم خونوادش پیشش نودن برای زایمانش تازه یه دختر 13 ماهه داشت و زایمانم کرده بود اونم سزارین
زن دایم که مادر شوهرش باشه فقط تونگه داشتن دختر بزرگش کمکش کرد بعد 2 /3 روز هم داییم افتاد رو دنده لج که خودشون خراب کاری کردن بچه اوردن خودشون هم بزرگش کنن
2706