2737
2739

میخام لبمو ژل بزنم.اگه میشه راهنماییم کنین 

دوستم ژل زد سر ی ماه ب کل رف

رف ب دکترش گف.دکترشم گف اکثریت اینجورین ک اولین بار ژل میزنن زودی میره.اما دفعه ی دیگه ک بزنن موندگاریش بیشتره

درسته؟شماها چ جوریا زدین؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

بستگی به برند ژلی که میزنی داره

من ۲ سال پیش ژویدرم زدم

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع بوسه کج و کوله نمیشه؟😕

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2728
2740
هنوزم مونده یعنی؟

بعد دوسال که نه

اصلا ژلی که بمونه بده چون گلوله میشه و کج میشه

ژل خوب در طول زمان جذب میشه و باید ترمیم بشه یا دوباره زده بشه و دکتری که میری مهمه که تخصصش باشه که نزنه کج و بد فرم کنه

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
نمیدونم تاحالا نزدم ک

اونایی ک زدن بگن 

همش حس میکنم گلوله ای میشه یابعصی لبهارو ک میبینم زشت وکیستی شدن فکر میکنم بخاطر بوسه است،مخصوصاً ک لبهارو غنچه میکنن خیلی بد میشه😖، نميدونم از چیه😕

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
بچه ها ب نظرتون لب من چند سی سی میخاد تا فانتزی شه؟

بستگی به فرم لبت داره

و لب هم تا یه حدی میتونه ژل رو قبول کنه

مثلا من نیم سی سی زده بودم و عکس لبامو برات میزارم الان

2706