2737
2734

سلام .. من دبیرستانم ! دهمش🤐 چون توی ی مدرسه دولتی درس میخونم کلن الکی الکی نمره میدن ! 

خب بحث اینجاس ک ترم اول من بالاترین نمره کلاسو گرفتم توی ی درسی و خب معدلمم ۲۰ شد بعد دوستم نیم‌نمره کم داشت معدلش ۱۹.۹۹ شد 

مادرش زنگ و خودش زنگ ک بیا مدرسه رضایت بده این نیم نمره رو بدن ک دوستم بشه بیست 😐✋🏻 خب راستش برای من مهم نبود و اینکه حس کردم اگر برای خودم اتفاق بیوفته خیلی اذیت میشم پس بخاطر رفاقت رفتم گفتم باشه بابا بیخیال بیستش کنین !

خب الان ک ترم دومه همون درس من و دوستم جفتمون کم گرفتیم من بیشتر از اون کم گرفتم🤐✋🏻 حالا بهش میگم اگر جوابتو داد دبیر اصرار کن خوب بده نمره رو :"/ میگه چرا باید اصرار کنم ب همه بیس بده !

مگه من نرفتم اصرار کنم ک اینُ بیس کنین ؟ من توقع ام زیادیه یا دوستم خیلی بدجنسه ! من توقع داشتم ک طرف منو بگیره و هروقت دبیرمون جواب داد بحث منم بکشه وسط ! 🤐✋🏻..

مقصر این جریان کیه؟

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

راستش انتظار نداشتم انقد سرد بگه من ب بقیه چیکار دارم 

مگه من ب اون کاری داشتم ؟ ک مادرش منو کچل کرد ؟

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

خلاصه ک منو دوستم بچه خرخونیم🤐✋🏻😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستش انتظار نداشتم انقد سرد بگه من ب بقیه چیکار دارم  مگه من ب اون کاری داشتم ؟ ک مادرش منو ک ...

بنظرم دوستت فقط دوست روزای خوشیه

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
2740

بچا میدونم خیلی مسخره و بچگانه اس ولی من خیلی ناراحت شدم انتطار این جوابو نداشتم

راستش انتظار نداشتم انقد سرد بگه من ب بقیه چیکار دارم  مگه من ب اون کاری داشتم ؟ ک مادرش منو ک ...

دیگه براش کاری انجام نده...ازین مسائل برا منم خیلی پیش اومده

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    

کاش دغدغه منم توزندگی همین بود😂

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
2706