2737
2739
عنوان

شام چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 165 پست
کوفته مامان پز

نوش جان، چه جوریه، منظورت کوفته تبریزیه

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برنج سفید و تخم مرغ نیمرو و سیر تازه از کار آمدم نا ندارم

خسته نباشی⚘

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
نگو چلو گوشت شاید ینفر دلش خواست عزیزم .خیلیا توانایی گوشت خریدن ندارن 🥰🥰 باتوجه به اینکه باردار ...

عزیزم اسم کاربری و امضات خودت که دیونه کننده س   

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2740
استانبولی😜😜

وای من استامبولی و لوبیا پلو رو بیشتر از غذاهای خورشتی میخوام بجز قرمه سبزی‌😍😍😍

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

هیچی.اصلا هم حسش نیست غذا درست کنم.میخوام ب شوهرم بگم پیتزا بگیره ولی دلم ب حال بچه هام میسوزه. شاید ماکارونی درست کنم😢

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
2706