2733
2739

برامن کویینه تازه گرفتم خوبه

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پروالشیم دارم خوبه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
چند گرفتی راضی هستی ؟ ازش الان تو بازازم دنیای مدله مارکه نمیدونم کدوم بهتره

۲۳۰اره خیلی خوبه منکه راضییم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2738
چقد گرفتی؟ 

۲۳۰

من تازگی اپیلیدی مارک اکسیژن گرفتم ۳کاره و خیلی راضی ام پرز هم نمیزاره بمونه پرموهم هستم هفته ای یبار ازش استفاده می کنم و خلاص. هم برقیه و نیاز ب شارژ نداره هم چراغ داره ک موقع بند کردن ب راحتی موهای زاید رو شناسایی کنین و از بین ببرین البته مارک فیلیپس بهتره اما چون چراغ نداشت نگرفتم

قیمت مارک اکسیژن ۳کاره  ۵۰۰

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣