2733
2734
خیلیم دارن خسیسن خسیس هی میخوان پول جمع کنن ب ارزوهای خودشون برسن ما زن و بچه ک هیچ فقط با پفک و بست ...

داره بخدا یک ماه نیست ۴۰۰تون داده تراکتور برا زمین کشاورزی ولی باورت نمیشه بقران ما سه ساله عروسی کردیم هنوز زیرتلوزیونی نداریم

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی یه نصیحت اون قابلمه هارو از دم دستش جمع کن هر وقت ببینه کلی حرف بارت می‌کنه😑 الآنم که اصلا نذار ...

هنوز تو مغازه هست سنگین بود نتونستم بیارمش

داره بخدا یک ماه نیست ۴۰۰تون داده تراکتور برا زمین کشاورزی ولی باورت نمیشه بقران ما سه ساله عروسی کر ...

🤤🤤

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
اینسری از کارت مادرشوهرت بکش    

وااااای که حالا مادرشوهرمو چیکار کنمممممم.جلو اون باهم حرف میزد ینی تا اخر عمر باید برینه به اعصابم با اون نگاهاش

چی خریدی ک کارت رو خالی کردی؟؟؟ در حد کم رو میشخ گفت مثلا ضروری بوده و یادم رفته اما زیاد رو واقعا 😑😑😑😑😑

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
منم چن وقت بود هیچی برا خودم نمیخریدم وقتی کار داشت پول میومد نخریدم بعد بیکار شده نزدیک دو ماهه شرو ...

😂وای مثل من زدم رو رگبار از این بسته پستیه ک میره دم معازه شوهرم.البته ی تومن داده ک برا خودم لبای بگیرم ولی باهاش هم خرید خودم هم دخترم هم خونه میکنم.میگه فقط برا خودت خرج کن من دیگه بهت نمیدما ولی گوش نمیدم دست خودم نیست😆

باور میکنی چند ساله مانتو درسو حسابی نخریدم؟از حاملگی تا الان .الان دیگه ی مانتو گرفتم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706