2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا کار اشتباهی کرد .

هرچند ما که نمیدونیم شاید جونش به لبش رسیده باشه !!!!!!!!!!

خدا رحمتش کنه طفلک
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
از این تاپیکای بی سروته متنفرم!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
آخ گفتی لارا جون ... خدا رحمتش کنه اما آخه اینجا که پر از خانومهای بارداره این خبرها رو گذاشتن درست نیست. حالا اگه زنده بود و درخواست برای دعا بود خوب بود حداقل یه دعایی هم برای بنده خدا می کردیم اما گذاشتن این خبر هیچ فایده ای جز ناراحت کردن مامانا نداره ... چه قدر دلم گرفت از این خبر.. خدا رحمتش کنه و به خانواده اش صبر بده
بابا روزنامه هم که میخونی یه سر تیتر داره بعدن چند صفحه بعد توضیح میده پس تو چرا فقط سر تیترش رو گفتی؟
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان....
بابا حالا چه فرقی میکنه که جریان چیه و با چه چیزی و کِی و چه ساعتی خودش رو کشته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا نمیگیم فضول ولی چقدر کنجکاوی میکنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچی ِ داستانش اینقدر هیجان انگیز نیست که این همه اصرار به تعریف کردن دارین هااا... مطمئناً بعدش حال همتون خراب میشه و ذهنتون رو بدجوری درگیر میکنه... علت خودکشی مشخصه که کدوم یکی از گزینه ها میتونه باشه...
خب بنده خدا فوت کرده دیگه............. تمام
اونی که باید عبرت بگیره گرفت... بعضی آقایون با خوندنِ همین خبر ِ چند جمله ای دستشون میاد که عواقبِ بعضی کارها و رفتارهاشون مرگ هم میتونه باشه!!!!!!!
با صلیب جون موافقم.چه فرقی میکنه.........خیلی دردناکه....خدا رحمتش کنه...
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت