2737
2734
عنوان

خواب آینده

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 98 پست
چی دیدی!؟!!!

عزیزم میگن نباید بگی و گر ن اتفاق نمیوفته

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

مگہ دعایی ھست ؟؟💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگہ دعایی ھست ؟؟💙

بله توی گوگل سرچ کن

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
خواب اینده رو میخای چیکار.برو پیش کسی ک از قران برات فال بگیره ایندتو موب مو میگ حتی همین الان ک بدن ...

اون ربطی بقرآن نداره موکل داره یا از همزادت پرسیده

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
خواب اینده رو میخای چیکار.برو پیش کسی ک از قران برات فال بگیره ایندتو موب مو میگ حتی همین الان ک بدن ...

شمارشو داری عزیزم؟!؟؟؟ 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2738
عزیزم میگن نباید بگی و گر ن اتفاق نمیوفته

منظورم اینه کسی برات خواب دیده؟؟؟؟؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

میشه جواب بدی آبجی؟!؟؟ شمارش رو داری؟!؟ 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
تلفنی انجام میده؟ برا من فال بگیره  هزینه چقد میشه ب نظرت؟

ااره عزیزم من همیشه زنگ میزنم بهش برام فال میگیره.بستگی ب فالت داره یکی میخاد کلی بدونه درکل چ اتفاقایی براش میخاد بیفته سال خوبی داره یا ن. ولی جزئی بخوای مثلا میگ فلان کس با مشخصات و اسم بهت چ حسی داره یامیخاد ی کاری برات انجام بده یا تو فامیل کی از تو بدش میاد کلا هرچی ک بخوای بهت میگ ولی هزینش بالاتره

منظورم اینه کسی برات خواب دیده؟؟؟؟؟

ن خودم دیدم

ااره عزیزم من همیشه زنگ میزنم بهش برام فال میگیره.بستگی ب فالت داره یکی میخاد کلی بدونه درکل چ اتفاق ...

چقدره پولش

2706