2733
2734
عنوان

رنگ و رو نمونده برام از کم خونی

| مشاهده متن کامل بحث + 2671 بازدید | 135 پست
رنگ منو ببینی وحشت میکنی‌ خودم سفیدم این‌کم خونیه‌بدترم کرده  پریودیامم که خونریزس شدید‌دارم& ...

عزیزم منم دقیقااااا همینجوری بودم همیشه بی حال بودم

چندتا آهن امتحان کردم هيچکدوم حالمو خوب نکرد

تا این که دکتر سیدرال فورت برام نسخه کرد واقعا حالم بهتر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجووور خونریزیام خیلی شدیدههه اصلا خون نمیمونه تو بدنم😭

من هزارتا دکترم رفتم‌

اهن‌جذب نمیکنه‌بدنم 

جیگرم میخورم‌میارم بالا‌

دکتر بهم‌گفت از هر هزارتا یکی اینجوریه 

بدنش اهنو پس میزنه 

گفت‌ امکان داره بچه بیاری خوب بشی

زندگی خیلی قشنگه     با غم خرابش نکنیم😍😍
2731
عزیزم منم دقیقااااا همینجوری بودم همیشه بی حال بودم چندتا آهن امتحان کردم هيچکدوم حالمو خوب نکرد ت ...

اینو نخوردم حقیقتش 

میشه خودم از دارو خونه بخرم یا باید دکتر تجویز کنه؟؟؟

عزیزم منم دقیقااااا همینجوری بودم همیشه بی حال بودم چندتا آهن امتحان کردم هيچکدوم حالمو خوب نکرد ت ...

پس اسمش سیدرال فورت هست؟ واقعا تاثیر میذاره؟ من بدنم جذبش خوب نیس اصلا 

شما چه مدت مصرف کردین

فرتینم ۶ هست الان

ا عدد کپسول فروفورت دِئودنال قبل از خواب میتونید بخورید که یبوست نمیده و ممکن هست چند روز اول اسهال خفیف خم بشید که رفع میشه .یک عدد قرص فروسولفات هم تو روز بخورید . دو ماه بعد آزمایش بدید ببینید فرتین چند شده.

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.
2740
واسه باردار شدن دکتر گفت اول باید ذخیره آهنت بیاد بالا

چمدونم والا دکترا هم که هر کودوم چیزی میگن 

تو سعی کن با خوراکیا‌ی اهن دار اهنتوببری بالا 

من تو بارداری بهم فروس سولفات داد گفتم حالم بهم میخوره بعد فروفورت بهم داد هموگلبینم از ۸ اومد ۱۳ &n ...

یبوست نمیشدین؟روزی چندتا میخوردین؟خواهر منم بعد زایمان چون خونریزی شدید داشت هموگلوبین شد ۸ ولی سیدرال فورت خورد خیلی خوب جبران شد

اینو نخوردم حقیقتش  میشه خودم از دارو خونه بخرم یا باید دکتر تجویز کنه؟؟؟

آره من هر سری خودم میخرم از داروخانه ۱بار فقط نسخه داشتم خودت میتونی بگیری،  ولی واقعا حالت خوب میشه 

من بعد از کلی پول خرج کردن برای آهن خریدن الان با سیدرال فورت دیگه اوکی شدم

ا عدد کپسول فروفورت دِئودنال قبل از خواب میتونید بخورید که یبوست نمیده و ممکن هست چند روز اول اسهال ...

ساشه سیدرال هم چون لیپوزومال هست جذب بالایی داره.جگر خوب پخته و کبابی شده هم در حد معمول استفاده کنید چون املاح و ویتامین زیاد داره. ویتامین ث هم مصرف کنید.

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.
چمدونم والا دکترا هم که هر کودوم چیزی میگن  تو سعی کن با خوراکیا‌ی اهن دار اهنتوببری بالا  ...

با خوراکی اهن خیلی خیلی سخت میره بالا مگراینکه ذخیره اهن بدنت خوب باشه با خوراکی بتونی ثابت نگهش داری