2733
2734
تا چند مدت سخته پسرم دوسال نیمشه کی اقدام کنم ؟

بنظر من الان دیگ اقدام کن منم منتظرم دخترم دوسالش تموم بشه برم دکتر برای چکاب ک ب امید خدا بزن تو اقدام

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر به افت کردن بود قدیمیامون الان همه داغون بودن ولی سالم تر از حالا های ما هستن 

قدیمیها رو اصلا مقایسه نکن با ما خواهرجان😓اونا هرچی میخوردن ارگانیک بود.فعاایت داشتن.اعصابشون راحت بود.بدنشون عالی بود.من یکی زایبدم به تلق تولوق افتادم🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
قدیمیها رو اصلا مقایسه نکن با ما خواهرجان😓اونا هرچی میخوردن ارگانیک بود.فعاایت داشتن.اعصابشون راحت ...

خودمم تلق تولوقم 🤣

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    
2731
بنظر من الان دیگ اقدام کن منم منتظرم دخترم دوسالش تموم بشه برم دکتر برای چکاب ک ب امید خدا بزن تو اق ...

شما بارداری اولتون راحت بود ؟

من دوست دارم اختلاف سنیشون کم باشه الان تو این زمان بچه ها همبازی ندارن اینجوری باهم سرگرم میشن درست مادر بیچاره میش ولی خوب بازم  راحت تر یه دفعه میش 

شما بارداری اولتون راحت بود ؟

نه عزیزم من از استرس یه سال طول کشید تا باردار شم اخراش فقط دیابت بارداری گرفتم نه تهوع نه ویار اصلا انگار حامله نبودم فقط شکم داشتم 

حتمن بچه اولو از پوشک گرفته باشی بنظرم ۴سال

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

بچه اول مدرسه بره دیگه خوبه درکل.ولی بستگی به سنتون هم داره من خودم دخترم ۴ساله میشه با تولد این دومی و بخاطر سنم زود اقدام‌کردم وگرنه میذاشتم یکی دوسال دیگه.

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
خودمم تلق تولوقم 🤣

پس چی میگی خواهر؟😅😅😅😅😅

من که تا ۳ ماهگی بچم خونریزیم بند نمیومد.بچم که درشت بود و اذیتم میکرد مجبور میشدم تا صبح  همش بغلش کنم و راه برم.الان کمرم شُله.تو پریودی اگر چیز سنگین بلند کنم به خونریزی شدید میوفتم🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
من دوست دارم اختلاف سنیشون کم باشه الان تو این زمان بچه ها همبازی ندارن اینجوری باهم سرگرم میشن درست ...

راست میگید دومی هم بهتر تربیت میشه ادمم ک دستش بنده دیگه یباره 

نه عزیزم من از استرس یه سال طول کشید تا باردار شم اخراش فقط دیابت بارداری گرفتم نه تهوع نه ویار اصلا ...

من خیلی بد بود خیلییی زیاد 

پس چی میگی خواهر؟😅😅😅😅😅 من که تا ۳ ماهگی بچم خونریزیم بند نمیومد.بچم که درشت بود و اذیتم میکرد ...

اره ولی این ک بچم همش میخواد باش بازی کنم خستم میکنه الان یسال مراقبت میکنم دیگه بعدش باهم بزرگ میشن 

2706