2737
2739
عنوان

دخترم 8 سالشه قد نمیکشه کمکم کنییید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3248 بازدید | 189 پست
لازم به ذکره شوهر خالمم قدش خیییلی کوتاه بود عکسشو دیدیم ولی تو سه سال شد ۱۹۰🥴 بعضیا یهو رشد میکن ...

دکترش همینو میگه گفت که شاید پدر ومادر تو بچگی رشدشون اینشکلی بوده بعد یهو قد کشیدن خداکنه😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
118 قدش  8 سال وسه ماهشه

دختر منم کوتاهه الان ۷ سالش تموم شده ولی ۱۱۶ ۱۱۷ قدشه وزنشم کمه نمیدونم چه کنم😭😭

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
دختر من خیلی شیر میخوره ولی قدش کوتاهه. اول مهر میره پیش دبستانی ولی هیچ کی باورش نمیشه     ...

مشکل منم همین بود از پیش دبستانی کوچیکتر بود با اینکه کلاس اول میرفت الان هم که دومه از پیش دبستانیه کوتاهتره 😢

2740
دکترش همینو میگه گفت که شاید پدر ومادر تو بچگی رشدشون اینشکلی بوده بعد یهو قد کشیدن خداکنه😭

قطعا همینطوره 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

من تا سوم راهنمایی قدم ۱۶۰ بود. 

اول دبیرستان دوستام همه تعجب میکردن. 

الان قدم ۱۷۸ هستش

نگران نباش. شیر زیاد بده و بسکتبال یا والیبال بزارش.

بارفیکس هم خوبه

من تو تیم بسکتبال بودم و قدم رشد کرد

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
بردمش هر چی آزمایش گرفتیم گفت سالمه وتا 15 سالگی باید صبر کنیم یه شربت کلسیم داد با ویتامن و ویتامین ...

ببرش فوق تخصص غدد تا ۱۵ سالگی که دیگه واستی رشد متوقف میشه چه رشدی کنه ؟؟ پسر یکی از فامیلامون تو ۱۸ ماهگی دکتر بهش آمپول رشد زد الان قدش ۱۷۵ 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706