2733
2739
عنوان

تا حالا به فرشته ها نامه نوشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 141 پست
بله چون به این ایمان رسیدم که آدماش به درد نخورن و انقدر اذیت شدم که یه بار نامه نوشتم فلانی و فلانی ...

افرین درستش همینه...ادم اگه فقط برای خدا خودشو خالص کنه وبه بقیه بی تفاوت باشه..خدا واسش کافیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمییی.‌‌.نمیدونم اما خوب این چیزا داره فراگیر میشه بین همه بایید نیست اون ندونه...واسم دعا کن عزی ...

برات دعا کردم به خدا گفتم که 😍 دلم میخواد خوشبخای هایی رو نصیبش کنی که امروز نمیتونه تصورشو هم بکنه 

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
برات دعا کردم به خدا گفتم که 😍 دلم میخواد خوشبخای هایی رو نصیبش کنی که امروز نمیتونه تصورشو هم بکنه ...

خوشبختی هایی😍😘😗💚((اتفاقات عالییی))🌟

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2728
چند بار نوشتین؟من خوندم که یه بارم کافیه ....ولی لجیبه این یکی غیبب شده...دارم توهم میزنم که نکنه هم ...

یه دوست خوب دارم خیلی دوسش دارم و این ما رو دعوت کرد مهمونی خونش من خیلی خیلی خیلی دوست داشتم بریم و تو این چند ساله ازدواجم شوهرم نمیومد من برای راگول نوشتم بعد نامه رو پاره کردم انداختم آب روان چند بارم باهاش با صدای استاد برازنده مراقبه کردم شوهرم گفت بریم و رفتیم شکر خدا اینقدرررر خوش گذشت به هممون  خواهرم باور نمیکرد میگفت باورم نمیشه شوهرت راضی شد بیاد 

خدایا شکرت
2740
برات دعا کردم به خدا گفتم که 😍 دلم میخواد خوشبخای هایی رو نصیبش کنی که امروز نمیتونه تصورشو هم بکنه ...

وای مرسی از دعات عزیزمممممم😘😘😘😘😘خدا از زبونت بشنوه انشاالله خدا هزار برابر دعاتو بهت بده💖

یه دوست خوب دارم خیلی دوسش دارم و این ما رو دعوت کرد مهمونی خونش من خیلی خیلی خیلی دوست داشتم بریم و ...

چه جالب...منم حتما ادامه میدم...این که گم شده نشونه بدیه؟😔

پناه بر خدا...تورو خدا واسم دعا کنید خیلییی عذاب میکشم..خیلی 

حتما عزیزم اگه لایق باشم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2706