2777
2789
عنوان

باردارا و ترسو ها نیاینننننننننننن😬😬💀💀💀💀💀💀💀

| مشاهده متن کامل بحث + 4669 بازدید | 323 پست

من کلک پرشدم😕

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینطور ک من شنیدم اگه سنجاقو بهشون بزنی میترسن و نمیتونن بازش کنن وگرنخ اینطور نیست ک سنجاق داشته ب ...

آخه چاقو ک همچین آدمهایی بالاسرشون بزارن ممکنه بخودشون اسیبی بزنن یوقت....چون تو حال خودشون ک نیستن یهو وقتی جن یا بختک میاد سراغشون...

ممکنه چاقو رو بردارن بزنن بخودشون...پسردایی ام روش بختک زیاد میومده میگفت یه شب چاقو بالاسرمو توحالت خواب برداشتم ک بزنم سمت چشمی ک داره منو نگاه میکنه میگه یه چیزی محکم دست منو گرفته بود نمیزاشت

خونه مادربزرگم اینجوری بوودخدابیامورز...😑اون که آب داغ ریخته بودمای درخت جن هاولش نمیکردن😑

خدا رحمتش کنه..اره نباید آب داغ بریزی دختر دایی منم اینطو شده بود

♥️Mehdim♥️
اینطور ک من شنیدم اگه سنجاقو بهشون بزنی میترسن و نمیتونن بازش کنن وگرنخ اینطور نیست ک سنجاق داشته ب ...

این اشتباهه آدماییی ک نمیترسن جن میبینن سریع یه سنجاق بهش وصل میکنن اون جن دیگه مطیعشون میشه وهرکاری براشون انجام میده بهش میگن جن گیری