2733
2739

من قبل از همه واسه مامانم دعا میکردم که همیشه تنش سالم باشه و سایش بالا سرمون باشه چون سنش بالاس و سابقه بیماری داره شب و روز نگرانشم 

ارزوی دومم اینه که کرونا زودتر تموم شه و به زندگی عادی برگردیگ

ارزوی بعدیمم واسه سلامتی خودمه ۳ماهه درگیر مریضیم معدم امونو بریده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

100میلیارد پول به دستم برسه چشام قوی بشه هیچوقت محتاج دیگران نشم

دیگه صد میلیارد داشته باشی محتاج نمیشی خواهر 💚

انشالله که هیچ وقت محتاج کسی نباشی

جان به فدای انکه ناپیداست...
2731

سلامتی برای همه ی مردم که شامل عزیزام میشه

پول درحدی که رفاه کامل داشته باشم

صلح برای همه ی دنیا

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
من قبل از همه واسه مامانم دعا میکردم که همیشه تنش سالم باشه و سایش بالا سرمون باشه چون سنش بالاس و س ...

انشالله خدا حفظشون کنه 

راست میگی این کرونای لعنتی بره ....

جان به فدای انکه ناپیداست...

محبت

اعتماد به نفس

هوش بالا

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740

آرزو می کنم همه ی آرزو هام به واقعیت تبدیل بشه😎

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊