2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردی ک اینو میگه از ازدواج هدفش چیه واقعا ارزش نداره اصلا مهریتو بذار اجرا تا قرون اخر بگیر و عشق و ...

خودم به فکر طلاقم اگه بشه حتما جدامیشم

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
خیلی ناراحتم نمیتونم بخوابم اعصابم به هم ریخته میگه ملاک من زیباییه خودتم میدونی باید عمل بینی کنی ...

😳چ پروهه خدا میدونه دلش کجا سریده هیچوقت کوتاه نیا کسی واسه یه عمل بینی و چیزای پیش پا افتاده طلاق بگیره فردا تو زندگی یکی ک رنگ موش از تو خوشگلتره رو میوفته دنبالش😕

2728
شوهر تو یعنی هیچ عیبی نداره؟؟

انقد دوسش دارم مگه عیبی هم داشته باشه من عیب حسابش میکنم؟؟؟؟

البته چن روزه میبینمش حالم بهم میخوره

فایده نداره

واااای سرم سوت کشید واقعا میگه دماغتو عمل نکنی طلاق😕خیلی ببخشیدا اولین باره ک ب ی کاربر اینو میگم واقعا احمقی اگه. ب خاطر شوهرت دماغتو عمل کنی دختر ی ذره عزت نفس داشته باش

2738

من، یک ساله تو عقدیم ولی از روزی که عقد کردیم خانوادش دور منو خط کشیدن از روز عقدم هیچ کدومشون منو ندیدن هنوزشوهرمم که 4 ماهه با هم نخوابیدیم، 2 ماهم به بهانه کرونا منو نیومد ببینه

خدایا مردای ایرانی همشون میگن خارجیا ببینید ارایش نمیکنن و فلان مگان زن پرنس هری بود واسه عروسیش ساده بود و ... بعد اونوقت کافیه یه روز ب خودت نرسی یا مثلا بی رنگ و رو باشی میگن زشت و فلان این مردا هستن ک اعتماد ب نفس زنارو گرفتن هیچ زنی زشت نیست فقط مردی ک اونو زیبا ببینه هنوز ب پستش نخورده متنفرم از کسایی ک همه چیزو تو زیبایی میبینن 

واااای سرم سوت کشید واقعا میگه دماغتو عمل نکنی طلاق😕خیلی ببخشیدا اولین باره ک ب ی کاربر اینو میگم و ...

اره بخدا گفت برو فکرات بکن

چون یه کم مخالفت کردم گفت پس فکرات بکن اگه عمل نمیکنی جداشیم ملاک من زیباییه

اره بخدا گفت برو فکرات بکن چون یه کم مخالفت کردم گفت پس فکرات بکن اگه عمل نمیکنی جداشیم ملاک من زیب ...

ملاکش زیبایی نیس مگه قبل اینکه تورو بگیره ندیده بودن دنبال بهانس ولش کن بره بعضی وقتا اگه تو یه رابطه بمونی به شعور خودت توهین کردی

اره حتما برو ولی عزیزم ارزشتو پایین نیار بگو برو دنبال همون عملیا 

نه اتفاقامیخوام عمل کنم وحسابی تغییرکنم چون صدبارگفته خوشگلی ففط بینیت باید عمل شه

بعدش میفتم دنبال طلاق

انقد دوسش دارم مگه عیبی هم داشته باشه من عیب حسابش میکنم؟؟؟؟ البته چن روزه میبینمش حالم بهم میخوره

خب ببین نقطه ضعفش چیه توهم بکوبش این جور آدمها باید متوجه رفتار زشتشون بکنی دیگه

2706