2737
2734
عنوان

اونایی که تازه حامله شدند بیایین🤩❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 197 پست
برا چکاب دکتر رفتی ببینی وضعیت تخمک هات چجوره؟ بین ۱۴ تا ۲۰ قاعدگیت نزدیکی کن 

من هفت روز از تموم شدن پریودم گذشته بود کیت تخمک گذاری زدم دوتاشم پررنگ افتاده بود

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفت روز از تموم شدن پریودم گذشته بود کیت تخمک گذاری زدم دوتاشم پررنگ افتاده بود

اگ میتونی ی چکاب برو ،هروقت پریود شدی تموم شد همش نزدیکی کن  ی روز در میون ،بعد زود پاتو بزن ب دیوار یا بالا بگیر حداقل ۲۰ دقیقه فرداش برو دسشویی 

وای طبیعی خیلی بده میتونی تحمل کنی؟ همون  عکس سونو گرافی

توکلم فقط به خداست مطمعنم بهم تحملشو میده عکسشم تو تاپیکام هست عزیزم الان برگه سونو پیشم نیستش

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
2728
اگ میتونی ی چکاب برو ،هروقت پریود شدی تموم شد همش نزدیکی کن  ی روز در میون ،بعد زود پاتو بزن ب ...

من نمیدونم روز تخمک گذاریو از کی باید بشمارم هی قاطی میکنم مثلا من بیستو پنجم پریود میشم تا هفت روز از روز اول باید ۱۴روز بشمارم؟؟

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2740
من نمیدونم روز تخمک گذاریو از کی باید بشمارم هی قاطی میکنم مثلا من بیستو پنجم پریود میشم تا هفت روز ...

از روز اول قاعدگیت باید بشماری ،بیست پنجم تا سی یکم پریودی ،ششم یا هفتم باید نزدیکی کنی، بزا فردا از دکترم میپرسم  بهت میگم عزیزم 

مازندران دکتر منمانجام میده فک کنم

اگ انجام میده خوبه هیکلتو بهم نریز، این بیمارستان های دولتی بخیه خوب نمیزنن  ، من خواهرم دولتی بود در عرض چن روز چن تا بخیه هاش باز شد افتاد

اگ انجام میده خوبه هیکلتو بهم نریز، این بیمارستان های دولتی بخیه خوب نمیزنن  ، من خواهرم دولتی ...

قراره ماما خصوصی بگیرم بخیه هاشو خود دکترم میزنه عزیزم قراره بیمارستانی برم ک دکترم توش کار میکنه

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
2706