2737
2734
عنوان

تعداد افراد اندکیو دیدم که مثل من باشن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 38 پست
ایوللل چ مرد عاقلی 😉 نمیتونم بیشتر از این احساسات بخرج بدم😂😂😂

🌹🌹

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا این سبکایی که موسیقی پاپ و با آواز سنتی ایرانی تلفیق میکنن دوس دارم .. 

دقیقااااا منم عاشق سبک تلفیقیم😍ایهام چارتارو...

🌿چگونه پر کشد خیال واژه بی ط...🎶چارتار💙 
2731
من خیلی گوش میدم اهنگای چند سال پیششونو  اصلا قدیمی نمیشن

من عاشقشممممممممممممممممممممم با اهنگاش زندگی جریان پیدا میکنه تو رگام

چارتار کع بودو چ کرد

کسی بود ک چهار تا تار داشت 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738
تقریبا ازاوایل دهه نود چارتار اومد من دوران پشت کنکوری ودانشگاه خیلی گوش میدادم گروهای بعدی که اومد ...

وایییی منم از همون اول اهنگش که اشوبم بود عاشقش شدم تا الان ک با  هر کنسرتش ذوووق مرگ میشم😁😍

واو😲سپاسگرازم😂❤️

😅😅😅😍😍😍

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

گروه چارتار

احسان خواجه امیری

محسن یگانه

محسن چاوشی

بنیامین

گروه پالت

مرتضی پاشایی

گاها همایون شجریانو حجت اشرف زاده....

من متولد 74ام  دهه نوجوونی واوایل جوونی ما اینا روبورس بودن😁😁

الان همه این اشغال بندا اومدن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706