2737
2734
عنوان

من تو خیالبافیام غرق میشم انگار که تو فکرام زندگی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 57 پست

وایی 

دقیقا مث من

هیچ کاری نمیکنم هیییچی همش خیال پردازی همممش

تو فکر خیالم زندگی ساختم و دارم عمرمو سپری میکنم

تو فکر خیالم به تمام ارزو هام رسیدم

خدارو شکر حداقل تو خیال بافی هام راحتم

و ارامش دارم

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از دستت در رفته پس آنقدر که این بشر جذابه😑

از اولش نگا نکردم جریانشو نمیدونم.الان همه تمرکزم رو فیلم سیب ممنوعه س😂

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
فکر میکردم فقط خودم اینطوریم😂

ن بابا حالا من باهاشون تو خیالم دعوا میکنم واسم کادو میخرن آشتی میکنم😒تو واقعیتم دنبال کادوهامم نگاشون کنم پیدا نمیشه😕

" آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟ "
ن بابا حالا من باهاشون تو خیالم دعوا میکنم واسم کادو میخرن آشتی میکنم😒تو واقعیتم دنبال کادوهامم نگا ...

😂😂😂

شما چند سالته چ ماهی هستی؟

اینجا گفتن تیر ماهیا این شکلین

2738
😂😂😂 شما چند سالته چ ماهی هستی؟ اینجا گفتن تیر ماهیا این شکلین

۱۹سالمه از بچگیم گرفتار این بیماری سختم😐متولد خرداد😕👋

" آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟ "
شما چند سالته؟

۱۹

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
وای تومنی یا من توام؟😂

عزیزمممم، من انقدر راجع به عشقم فکر کردم فکرکنم اگرخودش بباد دیگه خودش رو دوست ندارم اونی که تو تصورم بوده رو دوست دارم

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...