2733
2734
عنوان

از کجا میشه فهمید اصلا میشه فهمید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشی نمیدونم چرا دخترا از یه سوراخ باید چند بار گزیده شن تاپیک های دوست پسری واقعا چیه اخرش هم ...

میدونم عزیزم من اصلا روش حسابی باز نکردم اینم اولین ارتباطم با پسره، حواسم هست ❤️

2731

قول میدم دروغه  

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
میدونم عزیزم من اصلا روش حسابی باز نکردم اینم اولین ارتباطم با پسره، حواسم هست ❤️

عزیزم ۴۰ تا از اینا میاد و میره

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

تجربه شخصیمه ولی میدونم واقعیته و واسه همه همینه 

ب اندازه تار های موی سرم دوس پسر داشتم ولی یکیشون ادم نبود حالا شایدم‌من اشتباه انتخاب کردم ولی خب دوس پسرای بقیه رو هم دیدم همین بوده تک و توکی هم پیدا میشن ک قصدشون واقعا ازدواجه که اونم بدرد نمیخوره بعد عردسی میشن سگ هار البته بلانسبت 

ولی الان ی شوهر دارم ازدواجمونم سنتی بوده خیلی ام راضی ام 

2740

همچین حرفی بهت میزنه بعد تو نمیزنی تو دهنش؟؟؟ چرا واقعا بعضیا دوست دارن تحقیر بشن و یکی کنترلشون کنه و امرو نهی کنه و بردگیشو کنن؟ رابطه ی سالم توش رئیس مرئوس ارباب و برده نداره! احترام متقابله... 

نمیگم شما اینجوریا ولی خب زیادن اینجور دخترا تو ایران و خاورمیانه متاسفانه.. 

شاید من بد تعریف کردم ، ببین مثلا من میرم جایی ،وقتی تو چت بهش میگم اومدم فلان جا، میگه چرا به من نگ ...

خب بگو ازین شوخیا خوشم نمیاد! من به کسی حساب پس نمیدم از شوخیشم بدم میاد