2737
2734

منم همین امشب آخر شب فهمسدم و میخوام به گروهتون ملحق شم وامشب تونستن یک ساعت و نیم فقط عمومی بخونم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانوما ببخشید برای عمومی اونی. ک گفته یادگیری نمیدونم ICDL اونو میتونیم همونی ک تو اینترنت هست بخونیم؟؟ یا کتاب خاصی داره شما چی میخونین 

و اینکه عمومی کلا چی و چیو بخونیم نوشته معارف و اندیشه همونا ک تو دانشگاه بود کافیه؟؟ یا باید دینی دبیرستانم بخونیم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2740
سلام خانوما ببخشید برای عمومی اونی. ک گفته یادگیری نمیدونم ICDL اونو میتونیم همونی ک تو اینترنت هست ...

کامپیوتر سبز علی می گن خوبه، ولی بیش تر تست کارکن، معارفم همون دین و زندگی، بازم تست کار کنی بهتره، هر سال چنتا تست تکراری میاد

تیکر رسیدن به هدف کوتاه مدت                             باردار نیستم 
 کامپیوتر سبز علی می گن خوبه، ولی بیش تر تست کارکن، معارفم همون دین و زندگی، بازم تست کار کن ...

تستو از کجا بیارم خب

تستو از کجا بیارم خب

تو سایتا هست دانلود کن 

یه مجموعه هست پولیه،  ولی خیلی خوبه منم می خوام بگیرمش 

https://www.e-estekhdam.com/سوالات-عمومی-اصل-دفترچه-آزمون-های-استخ

تیکر رسیدن به هدف کوتاه مدت                             باردار نیستم 
تو سایتا هست دانلود کن  یه مجموعه هست پولیه،  ولی خیلی خوبه منم می خوام بگیرمش  ht ...

مرسی گلم والا من کلا معلوم نیست شهرمون اصلا پذیرش رشته مو داشته باشه یا نه گفتم چرا الکی بخرم تا دفترچه بیاد چون پارسال شهر ما فقط یک مرد پذیرش داشت😑😑

مرسی گلم والا من کلا معلوم نیست شهرمون اصلا پذیرش رشته مو داشته باشه یا نه گفتم چرا الکی بخرم تا دفت ...

انشالله که امسال میخوان.کتابایی که داری عمومیاروبخون فعلاتادفترچه بیاد

انشالله که امسال میخوان.کتابایی که داری عمومیاروبخون فعلاتادفترچه بیاد

اصلا کتابی ندارم عمومی نمیگم از رو اینترنت میخونم فرقی هم. داره؟؟ pdf دانلود کردم شما چ کتابایی میخونین عمومی