2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن خودم تونمایندگی توکرج کاذمیکنم ابرسان پوست77،تومن قیمت روش میدیم...ضدچروکو ایناام اسکرابه ولی بعضی پکای ضدجوش یالک و برای چروک داریم ک هزینش بالاش اون پونصده  ولی ازارزون بعصیا شروع میکنن

رنگ ولایتhaircolorist
2740
سلام خب من الان 34 سالمه باید شروع کنم البته دیرم شده 

من مشاور طب سنتی هستم و با برنامه غذایی واصلاح سبک زندگی از طریق مزاج شناسی میتوانم اگر این روند شروع شده به تاخیر بندازیم، در صورتی که تصمیم به اقدام با این روش داشتید در واتس آپ به شماره ٠۹۱۳۸۲۵۵۴۸۴ پیام بدهید تا براتون وقت مشاوره بگذارم.

نمایندگی ایوروشه؟؟ وارد میشه هنوز؟

ن نفبس عزیزم محثولات ام ن دی عالیترین ابرسان.سوپراستاو چندبرنددیگ .اگ محصولات خارجیو حتی الان بهتون فروختن بدونید تاریخ کذشتش چون دوساله واردنمیشه ازخارح محصول پوستدو مو...همیشه ب مشتریامم میکم برای پوست و موی ایرانی همیشه محصول ایرانی اثر بیشترداره جئن دیدی تلوزینم میک ک متناسب باشرایط پوستی وکه اب و هوای ایرانه ی مشتری داشتم ضدچروک هشصدپول داده بودخارجی زده بودپوست پرلک شده بود همیسه برای پوست محصول ایرانی بیشترج میده

رنگ ولایتhaircolorist
دکتر مورد چیش رو آبرسان یا ضد پیری ؟ قیمتش چقدره؟

کلا برند خوبی هست ، هم ابرسانش عالیه هم محصولات ضدپیری خیلی خوبی داره ، دوست من استفاده میکنه اصن از این رو به اون رو شده !  قیمت هاش از ۵۰۰تومن هستش تا ۱ و ۷۰۰ ! بستگی داره چیشو بخوای 

من خودم ساسکین میزنم دکتر داده بهم که الان دیگه کمتر پیدا میشه 

.
ساسکین چطوره؟ 

ساسکین هم خیلی خوبه من راضیم و چون صورتم جوش و لک  داشت و قرص میخوردم بخاطرش همه چیز نمیتونسم استفاده کنم که یهو جوشها برنگرده ،اینو دکتر داد و تا الان عالیه راضی بودم

.

بچه ها من یه سرم ضد چروک پیدا کردم یه مدته استفاده می کنم ، کانادایی هست ، فوق العاده با کیفیت هست و قدرت آبرسانی عجیبی داره کاملا توصیه می کنم که یک بار استفاده کنید ، پیشیمون نمیشید و مشتری همیشگی میشید. لینکش رو براتون میزارم :

https://mahziba.com/product/anti-wrinkle-collagen-serum-titan

2706