2737
2739
عنوان

کسی داریم که شوهرش از بچه خوشش نیاد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 64 پست
من نمیخاست خدا هم زد شل و پلم کرد شش سال نداشتم اونم از خداش بود  درکت میکنم حس بدیه 😢

واقعا 😪😪😪

آسون ترین کار دنیا گفتن حقیقته و سخت ترینشم اینه که به کی بگی😊😊

من خودم عاشق بچه ام بچه داری هم فولم از نوجوونی هم کتاب تربیتی خوندم

شوهرم میگه زود بچه دار شیم ولی میدونم حوصله بچه نداره تا چند دقیقه اول ک بچه اروم و بانمکه حوصله داره بعدش دیگه نمیخواد😂😂

فعلا میپیچونم میگم چند سالی صبر میکنیم

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده بخدا دوروز دیگ بچه دارم نمیشننننن اصن

چرا این ترس تو اکثر خانم ها هست؟؟؟ تو منم بود 

این اصلا اشتباهه

چرا بچه دار نشی؟ مشکلی داری؟ سن بالایی داری؟ 

برو یه چکاب حالا بعد عروسی اگه دیدی همه چی نرماله عجله نکن

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
شوهر من میگه بچه دار نشیم.البته بچه خیلی دوس داره اما میترسه واسه من مشکلی پیش بیاد(تاپیک آخرم)

کاش نامزد منم منظورش همین باشه😑😑😑

2728
چرا این ترس تو اکثر خانم ها هست؟؟؟ تو منم بود  این اصلا اشتباهه چرا بچه دار نشی؟ مشکلی داری؟ ...

نه خب من سالمه سالمم . ولی نامزدم شرط گذاشته ک بچه نمیخواد و من میترسم ازینکه یروزی باردار بشم بهش بگم و دیگ دورمم نیاد

اره ما جفتمون نمیخوایم بچه. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2740
من خودم عاشققققق بچه هام نامزدمم بچه مردم دوس داره ولی بچه برا خودمون اصلا . شرط گذاشته که برا ازدوا ...

من و شوهرم

من از اول بچه نميخواستم بعد كه يه خورده نرم شدم واسه بچه شوهرم جوري محكم مخالفت كرد كه ديگه نتونستم چيزي بگم نزديكه به دوازده سال هم از ازدواجمون گذشته

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من خودم عاشققققق بچه هام نامزدمم بچه مردم دوس داره ولی بچه برا خودمون اصلا . شرط گذاشته که برا ازدوا ...

از اول  میدونستی؟؟

این قضیه  خیلی  مهم  هست به  نظرم.اگه  شما  بچه  دوست داری و همسرت  نه

یه فکر جدی بکنید چون باعث ایجاد اختلاف  میشه  عزیزم

الان  که دلت بچه میخواد بعد عروسی  بیشتر احساس  نیاز میکنی

2706