2737
2739
عنوان

میگن ۴۰ نفر دعات کنن حاجت روا میشی مگه نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 43 پست
۲۵ سالشه عزیزم چه کاری چجوری

سنش خوبه بره کارگزینی نظام یا سپاه زود پذیرفته میشه براد خودمممم هم سنش 25کارهم داره ولی سپاه ثبت نام کرده قرارشده بره سپاه 

اون داداشام هم نظامین 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنش خوبه بره کارگزینی نظام یا سپاه زود پذیرفته میشه براد خودمممم هم سنش 25کارهم داره ولی سپاه ثبت نا ...

منم به ذهنم رسید ولی گفتن میبرنش مرز اگه بره نظام خیلی سخت میشه

خودمونم منطقه مرز نشینیم 

هرچه بجز خیال او قصد حریم دل کند در نگشایمش به رو از در دل برانمش  
2731

انشالله کارش جور شه و بهم برسید

اگه دست به دعا شدی واسه من حقرم دعا کن اونچیزی که میخوامو خدا صلاح بدونه بهم بده اسمم سحر

😚

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
انشالله کارش جور شه و بهم برسید اگه دست به دعا شدی واسه من حقرم دعا کن اونچیزی که میخوامو خدا صلاح ...

به روی چشمام دارم اسمارو مینویسم که بعدش شروع کنم به خوندن ایت الکرسی 

الهی توم به خواسته دلت برسی و نگاه خدا سمتت باشه هرجا که هستی

الهی به حق امیرالمونین به آرزوت برسی ایت الکرسی میخونم برات تو هم عزیزم دعام کن 😔

من فدای این دل مهربونت بشم اسمتو بگو که واست ایت الکرسی بخونم

2740
منم به ذهنم رسید ولی گفتن میبرنش مرز اگه بره نظام خیلی سخت میشه خودمونم منطقه مرز نشینیم 

نه منطقه مرزی که نمیره 2سال اول یه شهر دیگه هست اموزشی برادرمن یکیشون کرج بود یکیشون اهواز نظامی ودن منطقه مرزی هم نبود سرباز که نیست بعدش هم میاد شهر خودتون اگه افتادشهر دیگه چون ازدواج کرده میتونه انتقالی بگیره

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
من فدای این دل مهربونت بشم اسمتو بگو که واست ایت الکرسی بخونم

زهرا هستم عزیزم دعام کن منم به اونی که میخوام برسم ولی از بس گناه کارم حس میکنم خدا بهم نگاه نمیکنه که جوابمو بده 😭😭

برای حاجتم یه صلوات بفرست و دعا کن 

خدا عاشقا رو از هم دور نکنه الهی که به حق فاطمه زهرا به حق جد مادرم قسم امروز کار پیدا کنه

توام برای ازادی شوهرم دعا کن 😔

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
خدا عاشقا رو از هم دور نکنه الهی که به حق فاطمه زهرا به حق جد مادرم قسم امروز کار پیدا کنه توام برا ...

اسمتو بگو قربونت برم که بنویسم تو لیست و برات آیت الکرسی بخونم

الهی خودت دعای این بنده مهربونتو بشنو و زودتر حالشو خوب کن شادی سهم همست

اسمتو بگو قربونت برم که بنویسم تو لیست و برات آیت الکرسی بخونم الهی خودت دعای این بنده مهربونتو بشن ...

اسمم آیدا

ممنونم عزیزم الهی که شادی سهم هممون بشه من خوب درکت میکنم چون با شوهرم دوست بودم و خیلی عاشق همیم الهی که امروز دلت شاد بشه عزیزم

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706