2737
2739

ماهی یک میلیارد که به همهههه کسایی که دوسشونم‌دارم‌کمک کنم🥰🥰

آرزو دیگه کنتر نمیندازه که بخوایم رعایت کنیم 

رقم بالااااا بگین😎🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهمینی ک دارم خوشم

خدابزرگترین ثروت یعنی سلامتی رو ازمون نگیره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731

ارزومه هر دوتامون یه شغل خوب پیدا کنیم.معتقدم زن و مردی که عاشق هم هستند میتونن پا به پای هم کار کنن زحمت بکشن و رویاهاشون رو به حقیقت بپیوندن.نفری 4تومن هم در بیاریم خیلی خیلی شاکر خداییم و حتما مقداریش رو به افرادی که مشکل دارن میدیم.حتی شده 100تومن.😊

الهی همه بیکارا به زودی زود برن سر کار رویا پردازی خوبه ها ولی من رو ناراحت میکنه چون به یاد نداشته هام میفتم 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ماهی فقط ۱۰میلیون داشته باشم مطمعنم ک باهاش بهترین امکاناتوبراخودم وخانوادم فراهم میکنم

گفتم۱۰میلیون چون گفتن زیر۹میلیون زیرسرخط فقرحساب میشه😁😁

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2740