2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر منم ۲۹ سالشه تازه یک ساله که توی سازمان استخدام شده...خودش میگه میدونم الان وقت ازدواجمه اما هنوز اون قدری پول ندارم که بتونم یه زندگیو جمع و جور کنم میگه تا یه سال دیگه که پس انداز کنه تازه دنبال موقعیت میگرده...شما هم به داداشتون فشار نیارین شاید خودش می دونه که هنوز توانایی گردوندن یه زندگیو نداره!

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
2728
جای دولتی  خوشبحالش

آره خوش به حالش....

اما خب خیلی زحمت کشید و یه سالم پشت کنکور موند تا تونست رشته مورد علاقش اونم تو تهران قبول بشه!

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
آره خوش به حالش.... اما خب خیلی زحمت کشید و یه سالم پشت کنکور موند تا تونست رشته مورد علاقش اونم تو ...

آفرین منم کارمند دولتی هستم منم خیلی زحمت کشیدم 

میفهمم خیلی زحمت داره 

2738
آفرین منم کارمند دولتی هستم منم خیلی زحمت کشیدم  میفهمم خیلی زحمت داره

ان شاءالله همیشه تو کارت موفق باشی...آره اینکه الان بتونی شغلتو حفظ کنی اونم به عنوان کارمند دولت خودش خیلی کار داره!

پیدا نشد چی ؟  دختر دست خودش نیست

دیگه تنهایی

منم میترسم خواستگار دارما ولی نمیشه سن بالا میاد برام مثلا ۱۰ سال فاصله خ سخته فعلا دانشجو ارشدم 

برای خوشبختی همه و من اگه میشه یه صلوات بفرستید