2737
2734
1سال 8ماه ک خدا نزاشت 2سال شه

واااااای خدا من نمیتونم اینقدر صبر کنم خیلی استرس دارم اگه اینقدر طول بکشه 😑😑😑😑رسما نابود میشم

من کلا ۳ومین ماه اقدامم

سنه سودیم بیلمدین🤦‍♀️😔😔🤦‍♀️ 
واقعا چقدر خوبه ...من که دیگه میترسم از بی بی چک...الان ۱۲ پری عقب انداختم روز ۶ بی بی زدم منفی بود ...

عزیزم نگران نباش من هم تنبلی تخمدان داشتم هم چسبندگی فقط فقطم باید عمل میکردم ک زد باردار شدم 

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش من هم تنبلی تخمدان داشتم هم چسبندگی فقط فقطم باید عمل میکردم ک زد باردار شدم 

خدا خیلی دوستت داشته هاااااااا

🥰قدمش خیر باشه

خدا خیلی دوستت داشته هاااااااا 🥰قدمش خیر باشه

مرسی عزیز دلم انشالله قسمت خودت بخدا شب و روزم گریه بود ی روز داشتم قرآن میخوندم یهو تلویزیون حرم امام رضا رو نشون داد انقد گریه کردم ک نگو سرمو پایین گرفتم دیدم صفحه قرآن از اشکم خیس شده بود خیلی روزای سختی بود

2728
مرسی عزیز دلم انشالله قسمت خودت بخدا شب و روزم گریه بود ی روز داشتم قرآن میخوندم یهو تلویزیون حرم ام ...

😭😭😭😭😭😭😭وای گفتی امام رضا 

اخ که چقدر دلم تنگ شده ....

😭😭😭😭😭😭😭وای گفتی امام رضا  اخ که چقدر دلم تنگ شده ....

عزیزم ی چیزی بزا از عمق وجودم بهت بگم فقط و فقط استرس نداشته باش بعد بسپار دست خداا 

منم خیلی دلم تنگ شده میخوام با نی نی بریم پیششش اگه کرونا لعنتی بره

عزیزم ی چیزی بزا از عمق وجودم بهت بگم فقط و فقط استرس نداشته باش بعد بسپار دست خداا  منم خیلی ...

ایشاالله که بره

شما هم با نی نی جون بری پابوسش 

من به امام رضا با تمام وجودم اعتقاد دارم .خودش کمکم میکنه 

ایشاالله که بره شما هم با نی نی جون بری پابوسش  من به امام رضا با تمام وجودم اعتقاد ...

چرا کمکت نکنه عزیزم حتما کمکت میکنه 

2740
وای چه بامزه  چه حس خوبیه خدا این حال و روز رو قسمت همه منتظرا کنه

من اولش ناراحت بودم چون قصد بارداری نداشتم با جلوگیری حامله شدم بعد حس میکردم فعلا زوده برام بیست سالم بود میزدم تو سر خودم شوهرم غش کرده بود از خوشحالی