2733
2739

بچه ها فاقدچربی باشه برق نندازه پوشش خوب و مهمتررررر از همه خوب بخوابه رو صورتم. لطفا فقط درصورتی که خودتون استفاده کردین بگین ملسیی😍

منم تاپیک زدم کسی نیومد بگه

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

Noteخیلی سبکه پوشش دهیشم خوبه .برای من جوش نشد

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2740

والا من یه کرمی هس ضدافتابه اما پوشش کرم پودری داره.ایرانیه اسمش مدیسانه.ی سال پیش ۸۵ تومن خریدم الان شاید گرون شده اون خیلی رو پوست من خوب مینشست.البته پوست من خشکه.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
Noteخیلی سبکه پوشش دهیشم خوبه .برای من جوش نشد

اتفاقا دوستم داشت خیلی روصورتش خوب بود اگه هنوز داریش میشه عکسشو بزاری؟من هرچی مدلای نتو فرستادم دوستم گفت اینا نیست.واسه اون روش زده بودbb note

2706