2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا اخه منم جاریام رو عصابن بیچاره شوهرم دیگ از بس هرچی شده گفتم اون ع .ن خانوم داداشت خودشم یاد گرفته دیشب زنگ زدن بیان خونمون میگم کیه میگه ع .ن داداش بزرگم خخخ هروخ ی چیز جدید بخریم سرو کله ش پیدا میشه فردا شم میره یکی بالاترشو میخره عکسشو میزاره تو گروه

هرکس حسودباشه خودش خودشوازدرون اتیش میزنه دیگه نیازی نیس به سوزوندنش

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
2738

بی محلی  کن حرفی زد سکوت کن و فقط ی لبخند ریز بزن من اینجورم ارررووووم میام خونه تا ی دیقه قیافش میاد جلو چشم میشینم اون حرفایی رو ک تودلم نگه داشتم بلند بلند میگم شوهرم میخنده میگه گوجی دیگ جلو خودش جواب بده بزا روش کم بشه اما تازگیا عالی حواب داده سکوتم هرجا باشم کمتر زر میزنه 

چرا اخه منم جاریام رو عصابن بیچاره شوهرم دیگ از بس هرچی شده گفتم اون ع .ن خانوم داداشت خودشم یاد گرف ...

😂😂😂عنونه س  بعضیا یادم افتاد😂

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
بچه هامن یه جاری دارم همش حسودیمو میکنه تاپامو میزارم بیرون ازمن به شوهرم میگه به  مادرشوهرم خو ...

مال منم اینجوریه شوهرم کل زندگیشو گذاشته برای بچه های جاریم امروز اومدن عمو هستش مارو ببره بیرون حوصلمون سر رفته منم گفتم می عمو اژانستونه برو به بابات بگو ببرتون رفته ب مامانش گفته جاریمم پیام داده ک زنت اینو گفته

https://www.ninisite.com/
2706